Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Po aštuonerių metų santuokos – šokėjos Editos Daniūtės ir advokato Mindaugo Vasiliausko skyrybos

Edita Daniūtė ir Mindaugas Vasiliauskas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Edita Daniūtė ir Mindaugas Vasiliauskas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Profesionali šokėja Edita Daniūtė (35) skiriasi su vyru, advokatu Mindaugu Vasiliausku (37), praneša Žmonės.lt. Poros santuoką teismas turėtų nutraukti dar šį mėnesį.

Sutuoktiniai santuokoje išgyveno beveik aštuonerius metus – jiedu susituokė 2007-ųjų balandį, netruko paaiškėti, kad pora laukiasi pirmagimės.

Žmonės.lt susisiekus su M.Vasiliausku, skyrybų fakto jis nepaneigė, tačiau plačiau komentuoti atsisakė. Šiuo metu užsienyje esanti Edita telefonu nepasiekiama. 

Prieš kelerius metus E.Daniūtės ir M.Vasiliausko šeimą buvo ištikusi krizė, tačiau tuomet sutuoktiniams pavyko išsaugoti santuoką ir jiedu neišsiskyrė.

„Aš – šeimos žmogus. Esu nelabai linkusi skirtis, kai yra vaikai, namai... Turbūt normalu, kad šeimyninės krizės ateina. Būna, jau atrodo, kad viskas, nebegali... Bet kai tai išgyveni, vėl ateina medaus mėnuo“, – žurnalui „Žmonės“ tąsyk po įveiktos krizės prieš daugiau kaip dvejus metus sakė E.Daniūtė.

Akivaizdu, kad šįkart santuokos išgelbėti nepavyko ir pora nusprendė pasukti skirtingais keliais. Oficialios skyrybos teisme turėtų įvykti netrukus.

Pati E.Daniūtė į situaciją žvelgia optimistiškai – vyrui dėkoja už kartu praleistus aštuonerius metus ir linki jam visa ko geriausio ateityje.

Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Edita Daniūtė
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Edita Daniūtė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Mindaugas Vasiliauskas
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Mindaugas Vasiliauskas 
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt