Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmoji Milanos Jašinskytės jogos treniruotė sudomino būrį garsių jos bičiulių

Milanos Jašinskytės jogos treniruotės akimirka
Asmeninio albumo nuotr. / Milanos Jašinskytės jogos treniruotės akimirka
Šaltinis: 15min.lt
0
A A

„Nuo šiol kiekvieną sekmadienį švęsime jogos šventę!“– patikino žinoma šokėja Milana Jašinskytė, į kurios surengtą pirmąjį „Vinyasa flow yoga“ užsiėmimą susirinko apie pusšimtis vilniečių. 

Prie norinčiųjų aktyviai pradėti paskutiniąją savaitės dieną prisijungė ir šokėjas, grupės „Džentelmenai“ narys Vytautas Mackonis, TV3 televizijos projektų prodiuseris Mindaugas Rainys, šokėja bei pedagogė Ieva Norkūnienė. 

Apie tai, kad pradeda vesti jogos treniruotes, M.Jašinskytė paskelbė socialiniame tinkle Facebook. Per penkias dienas norą dalyvauti „Pirklių klubo“ salėje rengiamame užsiėmime pareiškė dešimtys aktyvaus gyvenimo būdo gerbėjų. 

Asmeninio albumo nuotr./Mindaugas Rainys
Asmeninio albumo nuotr./Mindaugas Rainys

„To tikrai nesitikėjau! – neslėpė M.Jašinskytė. – Maniau, jaukiai draugų būryje praleisime sekmadienio rytą. Bet, sulaukus daugybės registracijų, teko užsakyti didesnę salę nei planavau.“

Šokėja su nekantrumu laukė pirmosios treniruotės. Atsakant į besiregistruojančiųjų laiškus jai teko praleisti prie kompiuterio ne vieną valandą. 

„Norėjau kuo geriau pažinti tuos žmones, kurie ateis į užsiėmimą, todėl nuo interneto buvo sunku pasitraukti... Taip buvau pasinėrusi į parengiamuosius darbus, jog laiko neliko net asmeninėms praktikoms – savaitę praleidau be jogos“, – kalbėjo jaudulio ir emocijų neslepianti M.Jašinskytė. 

Ji pasakojo ypatingam užsiėmimui parinkusi ypatingą dieną – tą, kurios metu jau išgyvenamas nedidelis stresas galvojant apie būsimą darbo savaitę.

Asmeninio albumo nuotr./Milanos Jašinskytės jogos treniruotė
Asmeninio albumo nuotr./Milanos Jašinskytės jogos treniruotė

„Gerai praleistas paskutinės poilsio dienos rytas, galimybė po pusantros valandos trunkančio užsiėmimo pabendrauti su bendraminčiais sekmadienį tarsi pailgina, padaro įsimintinesnį“, – mano M.Jašinskytė. 

Televizijos projekte „Šok su manimi“ išgarsėjusi buvusi kolektyvo „Žuvėdra“ šokėja pasakojo pernai vasarą mėnesį laiko praleidusi Kalifornijoje, kur, po intensyvių studijų, gavo setifikatą, patvirtinantį, jog ji galinti vesti „Vinyasa flow yoga“ treniruotes. Dešimt metų jogą praktikuojanti mergina sakė šį užsiėmimą atradusi tuomet, kai dėl asmeniniame gyvenime iškilusių sunkumų, teko ieškoti dvasinės ramybės. 

„Jogą tai atrasdavau, tai pamiršdavau. Matyt, reikėjo sulaukti savojo laiko. Ir jis atėjo. Turbūt jau kelerius metus joga yra neatskiriama mano kasdienybės dalis“, – tvirtino pašnekovė. 

Asmeninio albumo nuotr./Milanos Jašinskytės jogos treniruotė
Asmeninio albumo nuotr./Milanos Jašinskytės jogos treniruotė

M.Jašinskytė su šypsena sakė, kad jos joga yra aktyvi, bet tuo pačiu judesius paverčianti tarsi plaukimu ore. „Vinyasa flow yoga“ praktikuotojai neturi dvasinio mokytojo. Meditacijai treniruotės metu skiriama gerokai mažiau laiko nei užsiimant kitomis jogos rūšimis. Po jos žmonės būna įšilę, pailsėję ir teisingai „prisikvėpavę“. 

„Joga – tai žinios, praktika, išmintis. Tarsi geriau pradedi išgirsti žmones, išmoksti jiems atvirai žiūrėti į akis. Tai – mano dalykas. Tuo net neabejoju. Atrastas ir tapęs svarbia gyvenimo dalimi“, – patikino M.Jašinskytė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt