Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Pirmieji komedijos „Tarp mūsų, berniukų...“ anonsai: apie ką kalba vyrai, kai jų negirdi moterys

Komedija „Tarp mūsų, berniukų...“
Filmo kūrėjų nuotr. / Komedija „Tarp mūsų, berniukų...“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Ar pagal tai, ką ji valgo, galima nuspręsti, kokia ji lovoje? Kodėl kai kuriems vyrams neužtenka ne tik žmonos, bet ir keliasdešimt meilužių? Kokių šeimos rūpesčių negali pakęsti jūsų vyras? Ką apie moterišką patrauklumą mano plastikos chirurgai? Daugelis moterų norėtų slapčia dalyvauti ar bent ausies krašteliu nugirsti, apie ką kalba jų vyrai, kai jų pačių nėra šalia.

Tokią galimybę jos turės visai netrukus. Jau sausio 1 dieną Lietuvos kino teatruose bus pradėta rodyti nauja lietuviška komedija „Tarp mūsų, berniukų...“.

Šmaikščiai, subtiliai ir kartu labai atvirai apie vyrų ir moterų santykius pasakojančiame filme moterys atpažins ne tik savo mylimuosius, bet ir pačios save. Tačiau filmo kūrėjai neabejoja, kad jis patiks ir moterims, ir vyrams.

Naujos lietuviškos komedijos „Tarp mūsų, berniukų...“ herojus – keturis vaikystės draugus įkūnija garsūs aktoriai Audrius Bružas, Leonardas Pobedonoscevas, Kirilas Glušajevas ir Mantas Vaitiekūnas. Vieną saulėtą dieną jie nusprendžia įgyvendinti kiekvieno lietuvio svajonę – pažvejoti Norvegijoje ir pailsėti nuo rutinos, darbų, draugių, žmonų bei šeimų. Tačiau net ir ištrūkę vyrukai neįstengia pamiršti to, nuo ko bėga ir kas jų gyvenime svarbiausia – savo moterų. Jie visą kelią kalbasi apie jas. 

Jūsų dėmesiui – šmaikštūs komedijos „Tarp mūsų, berniukų...“ anonsai: 

VIDEO: TARP MŪSŲ, BERNIUKŲ... (2016): Kokia ji lovoje? Stebėk, ką ji valgo McDonald's!
VIDEO: TARP MŪSŲ, BERNIUKŲ... (2016): Tadas Blinda atjojo ant... Ford Scorpio?
VIDEO: TARP MŪSŲ, BERNIUKŲ... (2016): Apie žmoną ir... meilužes!

Filmas kuriamas pagal 2010-aisiais visus populiarumo rekordus Rusijoje sumušusios komedijos „Apie ką kalba vyrai“ scenarijų. Iki šiol jis jau ne kartą atgimė įvairių šalių teatrų scenose ir buvo ekranizuotas Prancūzijoje. Be jokios abejonės, Lietuvos žiūrovai pamatys pasakojimą su lietuviškomis realijomis ir naujais siužeto vingiais, kurie šįkart nuves iki pat Norvegijos fiordų.

Naująjį filmą kuria „Incognito Films“ komanda, šių metų pradžioje pristačiusi didelio populiarumo sulaukusią komediją „Nepatyręs“. Ji žaibiškai užkopė į trečią vietą visų laikų žiūrimiausių lietuviškų filmų sąraše, nusileidusi tik istoriniam veiksmo filmui „Tadas Blinda“ ir sąrašo lyderiui „Redirected / Už Lietuvą!“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt