Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Pirmąkart išdalinti apdovanojimai geriausiems vestuvių puotos kūrėjams

Eglė Jackaitė
Edvardo Bertašiaus nuotr. / Eglė Jackaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Balandžio 26 d. pirmą kartą į Lietuvą atkeliavo Vestuvių Apdovonojimai. Renginys vyko prašmatniame „National Golf Resort“ viešbutyje, netoli Klaipėdos.

Vakarų Lietuva subūrė vestuvių specialistus, jaunavedžius, garsius pramogų verslo atstovus. Renginį vedė populiari aktorė ir televizijos laidų vedėja Eglė Jackaitė ir renginių vedėjas Dainius Palivonas. Vertinimo komisiją sudarė skirtingų sričių profesionalai ir garsūs žmonės. Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro primarijus Nerijus Juška buvo vienas iš jų. 

9 skirtingos kategorijos, virš 60 nominantų ir daugiau negu 200 žiūrovų. Apsilankiusius stebino subtilios ir prašmatnios dizaino studijos „TEN“ dekoracijos, malonus grupės „Sing“ atlikėjos balsas, ekstravagantiški dalyvių įvaizdžiai. Ypač išsiskyrė dizainerė Modesa Šukė su savo kurta suknele.

Stilingi, iniciatyvūs, nebijantys rizikuoti, norintys užmegzti naujus profesinius ryšius, nuolat tobulėjantys – tai tie, kuriuos galėjote išvysti Vestuvių Apdovonojimuose.

Renginio organizatoriai yra tikri savo srities profesionalai, žinantys, kaip įsiveržti į rinką. Šios komandos vadovės – verslininkės Vilmos Zalanskaitės organizuotas renginys tiesiog užbūrė visą Lietuvos vestuvių verslą ir davė naują spyrį tobulėjimui. „August Wedding Agency“ – vestuvių planuotojų komanda, organizuojanti išskirtines vestuves ir prašmatnius renginius.

Edvardo Bertašiaus nuotr./Eglė Jackaitė, Nerijus Juška ir renginio organizatorė Vilma Zalanskaitė
Edvardo Bertašiaus nuotr./Eglė Jackaitė, Nerijus Juška ir renginio organizatorė Vilma Zalanskaitė

Geriausio vedėjo nominaciją įteikė itin populiarus pramogų verslo atstovas Remigijus Žiogas, o nugalėtoju tapo renginių vedėjas iš Kauno Arūnas Lysenka.

Geriausio fotografo nominacijoje tapo daugkartinė įvairių fotografų  konkursų nugalėtoja Lina Ruškytė Lukoševičienė – SL studijos fotografė.

Taip pat renginio metu buvo ragaujami vestuviniai tortai. Geriausiu ir skaniausiu buvo išrinktas Loretos Poškevičienės – „Saldus Sapnas“  tortas.

Edvardo Bertašiaus nuotr./Vestuvių apdovanojimų akimirka
Edvardo Bertašiaus nuotr./Vestuvių apdovanojimų akimirka

Geriausiam dekoratoriui apdovonojimą įteikė stilingo prekinio ženklo „2ru2ra“ įkūrėja ir stilistė Olga Filatova-Kontrimienė, šioje kategorijoje nugalėjo Inga Klimienė ir jos pasakiškos „Vestuvių šventė“ dekoracijos.

Vienbalsiai geriausiu vestuvių videografu buvo išrinktas Vilmatas Grubys is „GRUVI MEDIA“.

Nekantriai žiūrovai laukė ir „Geriausio nuotakos įvaizdžio“ nominacijos, kurioje nugalėtoju tapo Vilniaus grožio salono „Gatineau“ konkursinis įvaizdis.
Geriausios puokštės nominacijoje apdovonojimą pelnė Eglė Kazokaitė ir jos kurta žaisminga, originali nuotakos puokštė. Specialiosios žurnalo „Vestuvės.lt“ nominacijoje „Metų Fotografas“ tapo jaunas ir talentingas Nerijus Januška, kuris įgyvendino ne vieną sėkmingą projektą.

Palangos „Vanagupė“ –  itin prašmatnus viešbutis, kuris tikrai vertas būti apdovanotu ir tapti nugalėtoju geriausios vietos švęsti vestuves nominacijoje. 

Arūno Stapono nuotr./Vestuvių apdovanojimų akimirka
Arūno Stapono nuotr./Vestuvių apdovanojimų akimirka

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Santuoka
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt