Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmadienį tragiškai žuvęs vaikinas – buvęs grupės „Husarai" narys

Žmonės.lt fotomontažas
Žmonės.lt fotomontažas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Pirmadienį buvo pranešta, kad automobilio avarijoje, greitkelyje Vilnius-Kaunas, žuvo vyras. Šiandien nustatyta jo tapatybė. Tai Egidijus Navickas, kurį pažinojo ne vienas pramogų pasaulio atstovas.

E. Navickas artimai bendravo su šių metų muzikinio projekto „X Faktorius" nugalėtoja Igle Bernotaityte. Jį pažinojo ir visi, kam bent kartą teko susidurti su vaikinų grupe „Husarai". Egidijus buvęs šios grupės narys.

E. Navickas žuvo, kai jo vairuojamas automobilis įsirežė į vilkiką.

Žmonės.lt pavyko susisiekti su vienu geriausių E. Navicko draugų. Ernestas Urbonas, su kuriuo E. Navickas anksčiau kartu dainavo, ir jo mergina Agnė Stumbrė tikino, kad yra be galo prislėgti. Apie bičiulio mirtį jiems pranešė buvusi Egidijaus kolegė, su kuria jis dalyvavo „Chorų karuose". „Kada vyks atsisveikinimas dar nežinome. Laukiame žinių. Mano vyras labai prislėgtas. Apie Egidijaus mirtį mums pranešė Aistė Kairytė. Su ja Egidijus dainavo projekte „Chorų karai", - portalui Žmonės.lt liūdnai pasakojo Agnė Stumbrė.

Asmeninio archyvo nuotr./Iglė Bernotaitytė ir Egidijus Navickas
Asmeninio archyvo nuotr./Iglė Bernotaitytė ir Egidijus Navickas

E. Navickas anksčiau dainavo projekte „Chorų karai", kur įsiliejo į Astos Pylipaitės vadovaujamą „Dežavu" chorą.

„O, Dieve! Aš dar šoko būsenoje ir negaliu patikėti. Koks trapus gyvenimas. Ačiū Aistei už skambutį. Su Egidijumi buvome pažįstami net kelerius metus. Nuo pat pirmųju repeticijų tapome neišskiriamais draugais. „Chorų karuose" visi buvome ir iki šiol esame lyg šeima, todėl Egis man yra brolis. Myliu jį. Linkiu kiekvienam žmogui branginti esančius šalia", - Žmonės.lt sakė buvęs grupės „Husarai" narys Ernestas Urbonas.

Egidijus Navickas žuvo būdamas vos 22-ejų metų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt