Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Pirmą kartą savo tėvo gimtinėje Armėnijoje viešinti Kim Kardashian sutikta kaip karalienė

Kim Kardashian Armėnijoje
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Kim Kardashian Armėnijoje
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Realybės šou žvaigždė Kim Kardashian (34 m.) su savo šeima šią savaitę pirmą kartą vieši Armėnijoje – šalyje, iš kurios kilęs jos tėvas, šviesaus atminimo teisininkas Robertas Kardashianas (1944–2003).

Į Armėniją su Kim Kardashian atvyko jos sesuo Khloe Kardashian (30 m.), vyras reperis Kanye Westas (37 m.) bei dukra North.

Savo protėvių žemėje Kim Kardashian lankosi pirmą kartą.

Vėlų vakarą atvykusi į Armėnijos sostinę Jerevaną, Kim Kardashian su šeima iš karto patraukė atsigauti po ilgos kelionės į viešbutį, prie kurio jos laukė tūkstantinė gerbėjų minia – realybės šou žvaigždė, garsinanti Armėnijos vardą pasaulyje, buvo sutikta tarsi tikra karalienė.

VIDEO: Kim Kardashian given warm welcome near hotel Marriott in Armenia

„Armėnija, mes jau čia!!!! Esame tokie dėkingi galėdami būti čia ir pradėti šią gyvenimo kelionę! Ačiū visiems, kurie mus pasitiko! Nekantrauju pasižvalgyti po šalį ir paskanauti nuostabaus vietinio maisto! Mano tėtis ir seneliai taip didžiuotųsi, – savo „Instagram“ paskyroje parašė Kim Kardashian. – Mano vyras ir dukra taip pat atvyko į Armėniją, kad susipažintų su mano tėvynės paveldu ir sužinotų apie mano protėvius! Mano pusbroliai irgi atvyko! Taip nekantrauju, kad net negaliu užmigti.“

„Scanpix“/AP nuotr./Kanye Westas su dukra North Armėnijoje
„Scanpix“/AP nuotr./Kanye Westas su dukra North Armėnijoje
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt