Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmą kartą salės futbolą žaidusi Neringa Šiaudikytė taip ir nesiryžo spirti į vartus

Salės futbolo treniruotė
Evaldo Šemioto nuotr. / Salės futbolo treniruotė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Vienam vakarui dainininkė Neringa Šiaudikytė tapo žinomų žmonių salės futbolo komandos „Kažkur matyti“ nare – tam, kad surengtų netradicines palydėtuves Lietuvos Futsal rinktinei, savaitgalį kovosiančiai Europos čempionato atrankos turnyro rungtynėse.

„Sportui esu neabejinga, o nauja patirtis visuomet įkvepia. Be to, buvau vienintelė mergina, tą vakarą apsupta daugybės sportiškų vyrų dėmesiu ir sulaukusi atlaidaus požiūrio į klaidas aikštelėje!“, – juokdamasi įspūdžiais iš treniruotės su šalies salės futbolo rinktinės nariais bei dvikovos su FK „Vytis“ profesionalais dalinosi atlikėja.

Futbolą ji yra žaidusi mokykloje per kūno kultūros pamokas. N.Šiaudikytė pasakojo per ilgą laiką pamiršusi taisykles, todėl trenerio paaiškinimai prieš išbėgant į aikštelę padėjo ne tik neklysti, bet ir prisiminti teigiamus jausmus, adrenaliną bei azartą, užplūstančius mėginant apžaisti varžovą bei nuvaryti kamuolį kuo arčiau vartų.

Evaldo Šemioto nuotr./Neringa Šiaudikytė
Evaldo Šemioto nuotr./Neringa Šiaudikytė

„Tik smūgiuoti nesiryžau, nes kažin ar sugebėčiau taip stipriai paleisti kamuolį ir tikėtis, kad vartininkas jo nesulaikys, todėl jį verčiau „pasuodavau“ arčiau tikslo esančiam komandos nariui“, – pasirinktą žaidimo taktiką komentavo N.Šiaudikytė.

Ji sakė taip įsijautusi į kovą su „Vyčio“ futbolininkais, jog net pamiršusi apie vizitą į grožio saloną ir prieš dieną atliktą manikiūrą.

„Tuo metu tai visai nerūpėjo!“, – sakė šį savaitgalį nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje savo dainą pristatysianti dainininkė.

„Kažkur matyti“ komandą, Lietuvos Futsal rinktinę aplankiusią Kauno sporto halėje surengtoje treniruotėje, atstovavo ir galiūnas Vidas Blekaitis, olimpiečiai imtynininkai Mindaugas Mizgaitis ir Aleksandras Kazakevičius, humoristas ir televizijos laidų vedėjas Paulius Ambrazevičius, ralio pilotas Vytautas Švedas, televizijos laidų prodiuseris Gediminas Juodeika.

Evaldo Šemioto nuotr./Vidas Blekaitis, Aleksandras Kazakevičius, Paulius Ambrazevičius, Gediminas Juodeika, Neringa Šiaudikytė
Evaldo Šemioto nuotr./Vidas Blekaitis, Aleksandras Kazakevičius, Paulius Ambrazevičius, Gediminas Juodeika, Neringa Šiaudikytė

2017-ųjų sausio 27-29 dienomis lietuviai namuose varžysis su Prancūzijos ir Andoros komandomis.

Šis turnyras taps pirmuoju oficialiu rinktinės pasirodymu sostinėje. Iki šiol, nuo 2000-ųjų, Europos ar Pasaulio čempionatų rungtynės vykdavo Kaune. Taip pat tai bus pirmosios „Siemens“ arenoje futbolo varžybos.

Pirmose rungtynėse sausio 27-ąją Lietuva žais su Andora, o po dviejų dienų – su Prancūzija.

Į kitą varžybų etapą, kuris vyks balandžio mėnesį Turkijoje, pateks grupės nugalėtojas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt