Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Pirmą kartą „Bliuzo naktis“ aplankęs Aleksandras Pogrebnojus: „Festivalis man sukėlė pasitikėjimą“

Aleksandras Pogrebnojus
Aušros Dargytės nuotr. / Festivalio „Bliuzo naktys 2015“ akimirka
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Penktadienį Varniuose prie Lūksto ežero prasidėjęs festivalis „Bliuzo naktys“ sutraukė tūkstančius melomanų. Pasiklausyti mėgstamos muzikos ir smagiai praleisti laiką čia susirinko daugybė žmonių, tarp kurių buvo galima pamatyti ir dizainerį Aleksandrą Pogrebnojų.

Pirmą kartą „Bliuzo naktyse“ ir antrą kartą apskritai muzikos festivalyje apsilankęs A.Pogrebnojus neslėpė pakilios nuotaikos. Ir nors jis sako nelabai mėgstantis dideles erdves ir panašaus pobūdžio renginius, šįkart džiaugėsi galėdamas pats tapti festivalio dalimi.

„Čia labai gera nuotaika, aš bijau didelių erdvių, bet čia man gera. Jaučiuosi puikiai, čia gera atmosfera. Nemėgstu,  kai aplink daug žmonių, jaučiuosi nejaukiai. Šiandien išsimaudžiau ežere, buvo nuostabu, ko daugiau reikia? Reikia džiaugtis vasara, džiaugtis, kad ji yra, nes po kelių mėnesių jau bus ruduo“, – linksmai kalbėjo žinomas dizaineris.

A.Pogrebnojus tikino mėgstantis bliuzą, nors dažnai tokios muzikos ir neklauso. Festivalyje jis spėjo ne tik išgirsti muzikinę renginio programą, bet ir palepinti skrandį gardžiais patiekalais. Dizainerį ypač sužavėjo Meksikos virtuvė – šios šalies patiekalais jis mėgavosi festivalyje.

„Galiu prisipažinti, kad bijojau šiek tiek čia važiuoti, tai tik antras muzikos festivalis per visą mano gyvenimą. Iki tol buvau tik viename – „Tamstos“ festivalyje, ir man labai nepatiko. Visi kaip zombiai buvo, su buteliais, visi girti. Buvo labai baisu, o čia, šiame festivalyje visi žmonės tokie geranoriški. Mačiau, kaip į barą atėjo kokių 16 metų dvi merginos ir joms nepardavė alaus. Reiškia čia yra tvarka. Vadinasi, gerai. Man sukėlė pasitikėjimą“, – mintimis dalijosi dizaineris.

TAIP PAT SKAITYKITE: Festivalyje „Bliuzo naktys“ – spalvinga publika ir geros muzikos dozė su ryškiausiomis žvaigždėmis

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt