Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Perpus jaunesnė Danieliaus Bunkaus mylimoji Justina rėžė kritikams: „Žinau jo amžių, žinau ir savo“

Danielius Bunkus ir Justina Stambrauskaitė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Danielius Bunkus ir Justina Stambrauskaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Kauno mero patarėjo Danieliaus Bunkaus (39) mylimoji Justina Stambrauskaitė (23) tiesiai šviesiai išrėžė, ką galvoja apie jųdviejų santykius komentuojančius internautus. Viešame pareiškime mergina taip pat atsakė ir į „dažniausiai komentatorių užduodamus klausimus“ bei kritiką.

Viešą pareiškimą J.Stambrauskaitė publikavo savo „Facebook“ paskyroje. Laiške komentatoriams – aštrūs J.Stambrauskaitės žodžiai, kuriais mergina tikisi galų gale padėti tašką nesibaigiančiose diskusijose apie jos ir D.Bunkaus meilę. 

Štai ką J.Stambrauskaitė rašė savo „Facebook“ paskyroje:

Mieli komentatoriai! Tobulieji, laimingiausieji pasaulio žmonės!

Dažnai užduodate man retorinius klausimus. Dažnai kreipiatės įvairiausiais, kartais net negirdėtais, kreipiniais. 

Tai nesu aš dvasios ubagė, nesu nei durnė, nei debilė. Turiu ir mamą, ir tėtį (biologinio savo tėvo jau seniai juo nebelaikau). Matau veidrodį. Matau jame ir Danielių. Žinau jo amžių, žinau ir savo. Gyvenime kartais sutinku ir vieną kitą jo buvusią žmoną. Ir merginą, ir meilužę. Nepatikėsite, su kai kuriomis netgi bendrauju. Su vienomis dėl to, kad man jos tikrai patinka, su kitomis – nes taip naudingiau. Kuodar nepatikėsite, visą laiką gyvenau pasiturinčioje šeimoje – patikėkite, man niekada nieko netrūko! Ir taip, aš suvokiu, kad jūs, tobulieji, visažiniai interneto žmonės, visur įžvelgiate materialius dalykus, nes „del ko gi daugiau ji galėtų draugauti su tokiu seniu?“ Galiu pasakyti, kad ilgalaikių teigiamų emocijų nenupirksi už šią sumą. 

Aš nuoširdžiai nesuprantu jūsų negatyvo ir pykčio. Sėdit nuo ryto iki vakaro įvairiuose portaluose ir non-stop neigiamai komentuojate kitų gyvenimus. Esu įsitikinusi, kad dauguma Jūsų patektumėte į top nelaimingiausių Lietuvos žmonių sąrašus. Kita dalis – į mano „draugių“ sąrašus. 

Dažnai pastebiu, kad Jums ypatingai kliūna mūsų amžiaus skirtumas. Nusiraminimui pasakysiu, jog užaugau tikrai nestandartinėje, amžiaus klausimu, šeimoje. Šitoje vietoje užtikrinu nerimaujančius komentatorius, jog mano šeima ypatingai teigiamai priima šalia manęs esantį vyrą. Patikėkite, tikrai ne kiekvienas geba sužavėti savo žiniomis, patirtimi, o kartais tiesiog puikiu humoro jausmu. Nors ką aš čia – turbūt net nesuvokiate, apie ką kalbu, nes vienintelės Jūsų namuose aptariamos temos – tai nauja kaimyno meilužė ir alaus kainos „Maximoje“. 

O Dieve, vos nepamiršau apie savo baisius, pragertus paakius, ir, žinoma, Danieliaus nosį... Tiesą sakant, dėl paakių tikrai kompleksavau. Iki kokios 10-os klasės. Ir dabar kartais pagalvoju apie jų panaikinimą. Deja, kol kas profesionalai pataria palaukti. Nieko tokio, dar kurį laiką turėsite, apie ką kalbėti, jei, neduokdie, išsisems „Degėlos nosies“ tema. Ai, beje, man ta didžiulė nosis irgi buvo neįprasta. Kadaise su draugėmis apkalbėjome „nu kokia nosis... Grynas Degėla“... Bet žinokit, jau kuris laikas, tai pati gražiausia nosytė pasaulyje. 

Kalbant apie pinigus (juk irgi baisiai įdomu, tiesa?), nu, žinokit, labai faina priimti vyro dovanojamas dovanas. Labai smagu vakarieniauti restoranuose, lankytis įvairiuose renginiuose. Nerealiai smagu keliauti! Kaip ir smagu parduoti suknelę, kurios daugiau neužsidėsi. Bet žinote, kas dar teikia nerealų džiaugsmą?.. Priimti dėkingumą žmonių, kuriems mes padedame. 
Nesakysiu, kad Jūs visi labai faini ir kad baisiai man čia Jūsų reikia. Bet pasakysiu, kad Jūs visi – unikalūs! 

Tikrai ne visiems linkiu laimės. Bet tikrai visiems linkiu to, ko linkite mums!

Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Justina Stambrauskaitė ir Danielius Bunkus
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Justina Stambrauskaitė ir Danielius Bunkus

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt