Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Per Vilniaus kygų mugę Agnė Jagelavičiūtė buvo nusiteikusi patriotiškai: „Meilė tėvynei panaši į meilę mylimajam“

Agnė Jagelavičiūtė
Organizatorių nuotr. / Agnė Jagelavičiūtė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Ketvirtadienį prasidėjusioje Vilniaus knygų mugėje pristatytas Virtuvės mitų griovėjų leidžiamo žurnalo pavasarinis numeris. Pasak Agnės Jagelavičiūtės, leidinio vyr. redaktorės, dėl numerio temos buvo lengva apsispręsti – ją padiktavo Lietuvos valstybingumo šimtmetis.

„Kiekvienas numeris turi raktinį žodį. Šįkart kiekvienoje rubrikoje – mados, grožio, interjero, kelionių ir vaikų – atsispindi žodis Tėvynė. Pažiūrėjome į lietuviškumą plačiai, atsispirdami į praeitį, bet daugiau dėmesio skirdami moderniai ir kuriančiai Lietuvai, tokiai, kokia ji yra šiandien. Didžiuojamės, kad būtent šį trispalvį viršelį puošia „Auksiniu kryžiumi“ apdovanota Toma Vaškevičiūtė, ne vieną „Sidabrinę gervę“ laimėjusi Gabija Jaraminaitė ir Nacionalinės premijos laureatė Eglė Gabrėnaitė“, – sakė A. Jagelavičiūtė, kuri už darbą dėkojo visai komandai.

Organizatorių nuotr./Žurnalo „AŠ Ikona“ pristatymas
Organizatorių nuotr./Žurnalo „AŠ Ikona“ pristatymas
Organizatorių nuotr./Alfas Ivanauskas
Organizatorių nuotr./Alfas Ivanauskas

Ją papildė ir žurnalo leidėjas A. Ivanauskas: „Nepriklausomybės aktą prieš 100 metų pasirašė vyrai, tačiau dabar mes iš tiesų matome, kad pasaulį valdo moterys.“

Į naujo numerio pristatymą atvyko dizaineris Robertas Kalinkinas, prodiuseris Audrius Giržadas, vestuvių planuotoja Laura Vagonė, socialiai atsakingų verslo projektų vadovė Rima Olberkytė-Stankus su vyru, dizaineris Egidijus Rainys ir kiti.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt