Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Per pasiplaukiojimą baidarėmis nuskendo modelio Tali Lennox vaikinas

Tali Lennox ir Ianas Jonesas
„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr. / Tali Lennox ir Ianas Jonesas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Britų dainininkės Annie Lennox (60 m.) dukra modelis Tali Lennox (22 m.) išgyvena skaudžią netektį: smagi savaitgalio išvyka baidarėmis virto tragedija – nuskendo jos vaikinas Ianas Jonesas (32 m.).

Šeštadienį Tali Lennox ir Ianas Jonesas plaukiojo dviviete baidare Hadsono upėje, kai ši apsivertė. Tali Lennox vandenyje prabuvo apie 20 minučių, iki kol ją išgelbėjo pro šalį plaukusio laivo įgula. 

Iano Joneso rasti nepavyko ir buvo mestos visos pajėgos – gelbėjimo tarnybos jo ieškojo visą savaitgalį, kol galiausiai pirmadienio popietę upėje buvo rastas jo kūnas.

„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr./Tali Lennox ir Ianas Jonesas
„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr./Tali Lennox ir Ianas Jonesas

Sužinojusi, kad jos vaikinas tikrai negyvas, Tali Lennox išliejo širdį „Instagram“ tinkle: „Mano širdis sudužo į šipulius. Mano geriausio draugo, mano giminingos sielos, mano nusikaltimų ir kūrybiškumo partnerio, mano gyvenimo MEILĖS ir ŠVIESOS daugiau nebėra su manimi. Visa meilė, kurią gavau, suteikia man jėgų ištverti visa tai. Žinau, kad jis be galo džiaugiasi, kad aš buvau išgelbėta. Amžinai būsiu dėkinga, kad patyriau Iano meilę, kuri buvo neįtikėtinai stipri ir tikra. Mes iš tiesų GYVENOME“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Baidarė
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt