Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Per Kalėdų šventę Nidoje pristatytas filmo „Dėdė, Rokas ir Nida“ anonsas

Kalėdų akimirka Nidoje
Renginio nuotr. / Kalėdų akimirka Nidoje
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Tuo pat metu ir vasara, ir Kalėdos? Pasirodo, tai įmanoma. Kol Klaipėdoje ošė Jūros šventė, gražiausiu Baltijos pajūrio kurortu tituluojama Neringa šventė Kalėdas. Originaliu renginiu su tikros kalėdinės eglės įžiebimu ir šventiniu koncertu pristatytas oficialus filmo „Dėdė, Rokas ir Nida“ anonsas. Specialiai iki šios šventės dar niekur nerodytą pristatymą Kalėdų Nidoje dalyviai pamatė pirmieji Lietuvoje.

Kalėdos liepos 25-ąją Nidoje švęstos neatsitiktinai – ši šventė vasarą filmo personažams turi ypatingą reikšmę. „Žinai, kada prisijungsiu? Kai Kalėdas perkels į liepos 25-ą“, – į kvietimą dalyvauti regatoje atsako pagrindinis filmo herojus dėdė Gintaras (vaidina Arūnas Storpirštis).

Naujojo lietuviško filmo „Dėdė, Rokas ir Nida“ anonsas: 

VIDEO: Dėdė, Rokas ir Nida (2015) oficialus anonsas

Šventės dalyvių laukė ir dar viena staigmena – Nidos gyventojai ir svečiai pirmieji išgirdo gyvai atliekamą, specialiai šia proga prikeltą „Kardiofono“ hitą „Kalėdinė eglutė“. Legendinę dainą atliko grupė „Freaks on floor“ ir aktorius A. Storpirštis. Kaip ir priklauso per tikras Kalėdas, šventės dalyviai buvo vaišinami imbieriniais sausainiais ir arbata.

Kartu su Nida Kalėdas šventė ir kiti naujojo filmo aktoriai – Martynas Levickis, Justė Zinkevičiūtė, Andrius Pauliukevičius, Simonas Storpirštis bei grupė „Freaks on floor“.

Šalies kino teatruose filmas „Dėdė, Rokas ir Nida“ bus pradėtas rodyti dar nespėjus išblėsti vasaros įspūdžiams – rugsėjo 25-ą. Juosta žiūrovus nukels į nuostabią, šiltą ir šviesią vasarą Nidoje.

Šiame nepaprasto grožio Lietuvos miestelyje ir gyvena jau pristatytas dėdė Gintaras. Ne taip seniai jis buvo vienas geriausių buriuotojų Baltijos šalyse, bet po nelaimingo atsitikimo atsiribojo ne tik nuo jūros ir buriavimo, bet ir nuo paties savęs. Tačiau nusistovėjęs ir ramus Gintaro gyvenimas netrunka apsiversti aukštyn kojom.

Gintaro brolis paprašo vasarai priimti sūnėną Roką (akordeonistas Martynas Levickis) – tėvas tikisi, kad atostogos Nidoje pas seniai matytą dėdę sugrąžins maištaujantį jaunuolį į doros kelią. Dar keliaudamas į Nidą Rokas sutinka savo gyvenimo meilę (Justė Zinkevičiūtė), o atvykęs pamilsta dar kartą – jachtas. Dabar didžiausia jo svajonė – dalyvauti regatoje.

Renginio nuotr./Martynas Levickis ir Justė Zinkevičiūtė
Renginio nuotr./Martynas Levickis ir Justė Zinkevičiūtė

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt