Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Per „Info TV“ – ypatingas koncertas „Pasaulis sveikina Lietuvą“ 

Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Vasario 16-ąją 21.30 val. „Info TV“ žiūrovai išvys specialų koncertą, dedikuojamą atkurtos Lietuvos 100-mečiui.

„Pasaulis sveikina Lietuvą“ – tai vieno žymiausių Lietuvoje multiinstrumentalistų Sauliaus Petreikio specialiai sukurta koncertinė programa su svečiais iš užsienio ir vaizdo grafinėmis vizualizacijomis ant Šv. Kotrynos bažnyčios altoriaus. Renginio režisierius - Dalius Abaris.

Saulius Petreikis – išskirtinis atlikėjas Lietuvos muzikos padangėje. Trimitas, birbynė, lumzdeliai, ragai, klasikinė fleita, indiška fleita bansuri, armėniškas dūdukas, airiška fleita, keltiški vistlai, persiškas naujus, vengrų švilpos – tai tik dalis instrumentų, kuriais profesionaliai groja iš Barstyčių kilęs ekstravagantiškas žemaitis. Domėjimasis įvairių šalių kultūromis Saulių paskatino į rankas paimti etninius instrumentus, netrukus tapusius neatskiriama jo gyvenimo dalimi.

Koncerte „Pasaulis sveikina Lietuvą“ specialiai sukurtoje programoje kartu su atlikėjais iš įvairių pasaulio šalių susipins įvairiausi žanrai – klasika, folkloras, džiazas ir netgi subtiliai pritaikoma elektronika, o naudojamų instrumentų įvairovė ir jų skambesys perkels į Pietų Ameriką, Izraelį, Škotiją, Indiją, Pietų Afriką, Armėniją, Kiniją. Muziką papildys ir vizualiai įprasmins bažnyčios erdvėje projektuojamos 3D video projekcijos.

Koncerte „Pasaulis sveikina Lietuvą“ Lenkijai atstovaus Mariusz Prasniewski (kontrabosas), Iranui – Hamidreza Rahbaralam (perkusija), Izraeliui Mohammad Rasouli (fleita), Pietų Amerikai – Eduardo Gimenezas (gitara, vokalas), Airijai - Erika Jennings, Škotijai – Al Price (lūpinė armonikėlė), Indijai - Marianne Svašek (indiškas instrumentas tampura ir vokalas), Danijai – Sofie Niebuhr McQueen (vokalas).

Koncertą ves Rolandas Vilkončius.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt