Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

„Peek & Cloppenburg“ vadovė apie Andriaus Kandelio istoriją: „Tokio pabėgimo po vagystės dar nebuvo“

Parduotuvės atidarymas
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Asociatyvinė iliustracija: parduotuvės „Oze“ atidarymo akimirka
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Prekybos ir laisvalaikio centre „Ozas“ įsikūrusių parduotuvių šeimininkai kiekvieną dieną priversti išlikti budrūs, nes vagys nuolat taikosi, kaip nugvelbti brangesnį drabužį ar kitą prekę. Vardiniais drabužiais prekiaujančios „Peek & Cloppenburg“ parduotuvės vadovė Akvilė Jotautė Žmonės.lt sakė, kad ilgapirščiai yra sulaikomi nuolat. Tačiau istorija, kurios epicentre atsidūrė garsus šokėjas Andrius Kandelis, pasakojama kaip išskirtinis, neregėtas atvejis.

Vargstantys, asocialūs, kenčiantys nuo priklausomybės alkoholiui ar narkotikams veikėjai nėra labai pavojingi brangų turtą saugantiems parduotuvių darbuotojams, nes iškart sukelia įtarimų. Kur kas sunkiau pričiumpami tvarkingi, iš pažiūros turtingi, respektabiliai atrodantys – tokie klientais apsimetantys vagišiai neatrodo įtartini.

„Esame labai prabangi parduotuvė, tai bet kas nedrįsta pas mus lankytis“, – minėjo „Peek & Cloppenburg“ parduotuvės vadovė Akvilė Jotautė.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Andrius Kandelis
L.Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Ar A.Kandelis turi alibi?

Vis dėlto, Žmonės.lt pašnekovės teigimu, labai aiškių taisyklių, koks asmuo gali būti potencialus nusikaltėlis, o koks ne, nėra. Todėl kiekvieną dieną akylai stebimi visi, keliantys įtarimą.

Tuo tarpu vienintelis neginčijamas ir nekintantis principas – apie užfiksuotus vagystės faktus visada pranešama teisėsaugai. 

„Mums jokio skirtumo, iš kokio jie socialinio sluoksnio. Jei padaromas nusikaltimas, tai vertiname vienareikšmiškai ir visada kviečiame policiją“, – teigė A.Jotautė, ketvirtadienį tapusi ir įtariamojo sulaikymo, ir jo pabėgimo liudininke. Vadovė prasitarė, kad turi ir filmuotą medžiagą, kuri jau perduota pareigūnams.

– Koks jūsų požiūris į vadinamuosius VIP klientus? Ar jie gali tikėtis ypatingo jūsų supratingumo, konfidencialumo? Kitaip tariant, jei toks žmogus pakliūna į nemalonią situaciją – ar turi šansų išsisukti, neužsitraukti policijos nemalonės ir nesulaukti žiniasklaidos dėmesio?Žmonės.lt pasiteiravo „Peek & Cloppenburg“ parduotuvės vadovės A.Jotautės.

– Tikrai jokių susitarimų, dangstymų būti negali. Kiekvienas vagystės atvejis yra oficialiai fiksuojamas, apie tokius įvykius visada informuojame policiją.

– Kas šiuo atgarsį sukėlusiu atveju domino ilgapirštį?

– Buvo nemažai tų prekių, tai skirtingų gamintojų, daugiausiai laisvalaikio drabužiai.

– Apskritai bandymai vogti būtent jūsų parduotuvėje – retenybė ar kasdienybė?

– Tikrai labai dažnai pasitaiko. Tačiau pastarasis atvejis buvo išskirtinis. Galiu patvirtinti, kad dėl vagystės įtariamas asmuo po sulaikymo pabėga pirmą kartą.

– Kaip tai atsitiko?

– Jis iš anksto pasitikrino, ar avarinio išėjimo durys nėra užrakintos. Tuo momentu aš nuėjau išjungti signalizacijos. Jis nuvertė ant apsaugininko drabužių kabyklą ir spruko per tas duris. Tuo išėjimu jis galėjo pakliūti tiek į parkingą, tiek į lauką.

– Kas vyko iki pabėgimo, tol, kol buvo laukiama pareigūnų?

– Beje, pareigūnų šįkart ypatingai ilgai teko laukti, nors paprastai jie atvyksta labai operatyviai. Šiuo atveju asmuo elgėsi taip, kaip daro ir dauguma kitų, patenkančių į tokią padėtį – derasi su apsauga, prašo galimybės tartis su vadovybe, siūlo susimokėti.

– Ar tarp anksčiau įkliuvusiųjų buvo įžymybių?

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt