Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Pavydėtinas Romano Abramovičiaus dukros gyvenimas: į mokyklą – sraigtasparniu, atostogauti – su Beckhamais

Romanas Abramovičius su dukra Sofia
„Facebook“ nuotr. / Romanas Abramovičius su dukra Sofia
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

18-metė Sofia Abramovič – bene labiausiai privilegijuota Londono paauglė, mat šios merginos tėvas – Rusijos oligarchas, milijardierius Romanas Abramovičius.

Prabangos kupino gyvenimo Sofiai pavydėti gali ne tik jos bendraamžiai: ne tiek jau ir daug yra tokių privilegijuotų paauglių, kurie į mokyklą keliautų sraigtasparniu, atostogautų privačioje viloje Prancūzijos Rivjeroje (kur, savaime suprantama, nuskrenda privačiu lėktuvu...), gertų patį geriausią pasaulyje šampaną, o per Naujųjų metų sutiktuves Maldyvuose galėtų išleistų 200 tūkst. svarų ir pašėlti kartu su Beckhamais.

Visur, kur mergina užsigeidžia, ją vežioja vairuotojas su neperšaunamu „Range Rovers“ automobiliu. Tėčio reikalavimu, Sofia nežengia nė žingsnio be krūvos ją sekančių asmens sargybinių.

Tiesa, dar reiktų paminėti ir tai, kaip ši panelė pernai balandį atšventė savo 18-ąjį gimtadienį: vakarėlis vyko nuosavame naktiniame klube „Under The Bridge“ su 500 draugų, o jaunimėlį šokdino tokios populiarios britų popgrupės kaip „Scouting for Girls“ ir „McBusted“.​ Sofios tėčiui, kuris pats nedalyvavo šventėje, jos gimtadienio vakarėlis atsiėjo apie 30 tūkst. svarų.

„Facebook“ nuotr./Sofia Abramovič
„Facebook“ nuotr./Sofia Abramovič

Viena iš didžiausių 18-metės aistrų – jodinėjimas, ji dažnai dalyvauja ir profesionaliose varžybose, atstovaudama Rusijai. Sofia turi du žirgus – Bugsy ir Rainbow, kurie kainuoja apie 300 tūkst. svarų.

Romanas Abramovičius, kurio turtas vertinamas apie 9,5 mlrd. svarų, be Sofios turi dar šešis vaikus – Anną (23 m.), Arkadijų (21 m.), Ariną (12 m.), Ilją (10 m.), Aaroną (6 m.) ir Leah Lou (2 m.).

„Facebook“ nuotr./Sofia Abramovič
„Facebook“ nuotr./Sofia Abramovič
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt