Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Paviešintas šokiruojantis Tado Vidmanto juodosios komedijos anonsas: „Skaniausi saldainiai liko filmui“

N-18
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Likus lygiai mėnesiui iki režisieriaus Tado Vidmanto juodosios komedijos „Gautas iškvietimas“ premjeros, paviešintas oficialus pristatomasis filmo klipas.

„Šiuo pristatomuoju klipu atskleidžiame, kokio juodumo humoro galima tikėtis filme. Klipe – vieni geriausių epizodų, tačiau tikrai ne patys geriausi. Skaniausius saldainius palikome filmui“, – sako Tadas Vidmantas. 

Pažiūrėjus klipą paaiškėja dar daugiau filmo personažų ir situacijų, tarp kurių kone netikėčiausia – į finansines machinacijas įklimpusio, kaimo gyventojo vaidmenį atlikusio žinomo žurnalisto, rašytojo ir keliautojo Algimanto Čekuolio pasirodymas.

O dabar dėmesio – komedijos anonsas tik suaugusiems:

VIDEO: Paviešintas šokiruojantis Tado Vidmanto juodosios komedijos anonsas

„Džiaugiuosi, kad filme vaidinti pavyko prikalbinti garsiausius aktorius ir žinomus žmones, kuriuos gerbiu ir vertinu. „Gautas iškvietimas“ yra labai improvizacinis filmas – neverčiau aktorių aklai laikytis scenarijaus. Todėl filmavimo metu buvo daugybė netikėtumų ir labai daug juoko.

O ypač nustebino garsūs žmonės, neturintys aktorinės patirties. Kai kurios scenos jiems improvizuojant tapdavo dar juokingesnėmis ir juodesnėmis“, – teigė Tadas Vidmantas.

Filmo kūrėjų nuotr./Tadas Vidmantas, Kirilas Glušajevas, Algimantas Čekuolis ir Vitalija Mockevičiūtė
Filmo kūrėjų nuotr./Tadas Vidmantas, Kirilas Glušajevas, Algimantas Čekuolis ir Vitalija Mockevičiūtė

„Sutikau vaidinti šiame filme iš smalsumo – geras režisierius, geri aktoriai ir gera idėja. Su didžiuliu malonumu prisimenu filmavimo aikštelėje praleistą laiką. Buvo neįprasta ir nauja įsijausti ir kurti kaimo alkoholiko personažą. Nekantriai laukiu premjeros, nes dar pats nemačiau galutinio rezultato“, – pasakojo Algimantas Čekuolis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Filmą apie policiją kūręs Tadas Vidmantas pats atsidūrė areštinėje

N-18 amžiaus cenzą gavusi juodoji komedija „Gautas iškvietimas“ dokumentiniu stiliumi pasakoja vieno policijos komisariato istoriją. Etatų mažinimo įbauginti pareigūnai dirba uoliai kaip niekada, tačiau iškvietimai šį mėnesį kaip tyčia tokie, kad mažai nepasirodo.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Timūras Augucevičius ir Ineta Stasiulytė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Timūras Augucevičius ir Ineta Stasiulytė

Veiksmo kupinoje komedijoje į policininkų vaidmenis įsijaučia Leonardas Pobedonoscevas, Ramūnas Cicėnas, Ineta Stasiulytė, Marius Repšys, Giedrė Giedraitytė, Vaidotas Grincevičius.

Epizoduose pasirodo daugybė kino, muzikos ir pramogų pasaulio žvaigždžių – Algimantas Čekuolis, Marijonas Mikutavičius, Rafailas Karpis, Jolanta Leonavičiūtė, Arūnas Sakalauskas, Rimantė Valiukaitė, Mantas Katleris, Algis Ramanauskas ir kiti. Filmui scenarijų kūrė Tadas Vidmantas ir Jonas Navickas. ​

Juodąją komediją „Gautas iškvietimas“ bus galima pamatyti didžiausiuose šalies kino teatruose nuo 2016 m. kovo 4 dienos.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt