Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Patvirtinta, kad bus kuriami dar du „Penkiasdešimties pilkų atspalvių“ tęsiniai

Dakota Johnson ir Jamie Dornanas filme „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“
Kadras iš filmo / Dakota Johnson ir Jamie Dornanas filme „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Likus vos kelioms dienoms iki „Penkiasdešimties pilkų atspalvių“ premjeros, rašytojos E.L.James knygų ir pagal jas pastatyto filmo gerbėjai sulaukė puikių žinių: patvirtinta, kad bus kuriami dar du „Penkiasdešimties pilkų atspalvių“ tęsiniai.

Per uždarą „Penkiasdešimties pilkų atspalvių“ peržiūrą filmo režisierė Sam Taylor-Johnson patvirtino, kad sulaukė kino kompanijos palaiminimo ir per artimiausius metus kino teatrus pasieks „Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių“ bei „Penkiasdešimt išlaisvintų atspalvių“.

Nors pirmoji dalis dar nepasiekė kino teatrų ir nėra žinoma, ar ji bus palankiai sutikta žiūrovų, filmo kūrėjai nė neabejoja, kad juos aplankys sėkmė, tad jau galima galvoti ir apie tęsinius.

Tiesa, „Penkiasdešimties pilkų atspalvių“ gerbėjai turėtų džiaugtis, kad filmą kurianti kompanija nepasekė „Bado žaidynių“ („The Hunger Games“) ar „Saulėlydžio“ („Twilight“) pavyzdžiu, kuomet paskutinė minėtų knygų dalis siekiant didesnio pelno buvo dalijama į du filmus.

Pagal garsųjį erotinį romaną „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ sukurtas filmas su Dakota Johnson ir Jamie Dornanu kino teatrus pasieks jau šį savaitgalį – vasario 13-ąją.

VIDEO: Filmo „50 pilkų atspalvių“ anonsas
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt