Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Patriotų“ režisierius Alvydas Šlepikas 50-ąjį jubiliejų norėjo atšvęsti su kauniečiais

Alvydas Šlepikas
Aliaus Koroliovo nuotr. / Alvydas Šlepikas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Ketvirtadienio vakarą, Kaune įvyko speciali komedijos „Patriotai“ išankstinė TV3 lietuviško kino teatro premjera. Joje dalyvavo ne tik gausus žinomų kauniečių būrys, bet ir filmo kūrybinė grupė, tarp kurių buvo ir režisierius Alvydas Šlepikas.

Prieš filmui pasirodant didžiajame kino teatro ekrane, A.Šlepikas rėžė atvirą ir jaudinančią kalbą. Režisierius pasidžiaugė, kad savo 50-ąjį jubiliejų jis sutinka Kaune.

„Nors man ir suėjo 50 metų, savo gimtadienio dar neturėjau progos atšvęsti. Aš norėjau būti su jumis čia, Kaune. Man labai patinka Kauno publika, todėl dvi progas – jubiliejų ir premjerą – švęsti čia, neabejoju bus smagiau“, – sakė A.Šlepikas.

Režisieriaus noras atšvęsti savo jubiliejų Kaune nepraslydo pro ausis verslininkui, aktoriui ir prodiuseriui Gediminui Juodeikai. Jis A.Šlepiką ir visus susirinkusius svečius pakvietė į laikinosios sostinės restoraną „Režisierius“, kuriame ir buvo paminėtas režisieriaus jubiliejus.

Kartu su Alvydu jo jubiliejų šventė stilistas Joringis Šatas, legendiniai šokėjai ir nusipelnę treneriai Jūratė ir Česlovas Norvaišos, aktorius Andrius Žiūrauskas, filmo komunikacijos vadovė Vaida Skaisgirė, prodiuseris Mindaugas Papinigis, aktorė Sandra Daukšaitė-Petrulėnė su vyru Aurimu ir kiti.

Aliaus Koroliovo nuotr./Sandra Daukšaitė-Petrulėnė
Aliaus Koroliovo nuotr./Sandra Daukšaitė-Petrulėnė

Speciali lietuviško kino teatro premjera vyko net penkiuose miestuose vienu metu: Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Kaune. 

Nacionalinėje komedijoje „Patriotai“ pagrindinius vaidmenis atlieka komedijos žanro guru: Giedrius Savickas, Ramūnas Cicėnas, Arūnas Sakalauskas, Rimantė Valiukaitė, Marius Čižauskas, Emilija Latėnaitė, Miglė Polikevičiūtė, Olita Dautartaitė, Nerijus Gadliauskas ir kiti garsūs šalies aktoriai.

Pagal Mindaugo Nastaravičiaus scenarijų pastatytas filmas „Patriotai“ pasakos apie garsiai savo patriotiškumą deklaruojančios šeimos pasiruošimą ypatingai šventei – sūnaus Karolio išlydėtuvėms į karius savanorius. Tačiau ruošiantis šventei ima aiškėti, kad tikrieji patriotai – visai ne tie, kurie garsiai kalba apie meilę tėvynei. Sūnaus išlydėtuves užgožia vertybiniai konfliktai, komiškos ir absurdiškos pastangos norint įrodyti savo atsidavimą Lietuvai.

Komedijos „Patriotai“ premjera visuose šalies kino teatruose įvyks jau penktadienį, sausio 29-ąją. O kol laukiate, pasmalsaukite žiūrėdami nuotraukas iš Kaune įvykusio specialios TV3 lietuviško kino teatro premjeros.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt