Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Kristinos Tučkutės vyras Patrice'as Romulas dėl „Rolls Royce“ avarijos ir nubaustas, ir sulaukė malonės

Patrice'as Romulas teisme
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Patrice'as Romulas teisme
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Vilniaus miesto apylinkės teismas paskelbė, regis, išmintingą verdiktą byloje, kurioje Kanados pilietis Patrice'as Romulas kaltinamas Vilniuje padaręs avariją ir pasišalinęs iš įvykio vietos.

Prabangų limuziną Lietuvoje vairuojančiam užsieniečiui būtina pedantiškai laikytis Kelių eismo taisyklių, juolab kai nežinai tau svetimoje šalyje galiojančių teisės aktų niuansų. Tuo įsitikino milijonierius Kanados pilietis Patrice'as Romulas.

Garsios lietuvių manekenės Kristinos Tučkutės sutuoktinio bylą dėl avarijos Vilniuje sukėlimo ir pasišalinimo iš įvykio vietos išnagrinėjęs sostinės teismas šį penktadienio rytą paskelbė verslininkui nepalankų nutarimą.

Už tai, kad padarė avariją, teisėjas skyrė „Rolls-Royce Wraith“ vairuotojui simbolinę 28 eurų baudą.

Apie ketvirtį milijono eurų kainuojančio „Rolls-Royce Wraith“ šeimininkas pripažintas kaltu tiek dėl techninės avarijos sukėlimo, tiek dėl pasišalinimo iš jos.

Išskirtinių automobilių avarija įvyko 2015 m. rugpjūčio 10 d. apie 23 val. sostinės Stiklių gatvėje, kur susidūrė P.Romulo „Rolls-Royce Wraith“ ir vilniečio „Jaguar“. Kanadietis viso teismo proceso metu aiškino, kad incidentas įvyko ir visa istorija į teismą persikėlė tik dėl nukentėjusiojo geranoriškumo stokos ir nenoro avarijos vietoje komunikuoti.

Savo ruožtu „Jaguar“ savininkas Kipras B. teigė, kad nematė galimybės susitarti dėl eismo įvykio formalumų su užsieniečiu, todėl iškart puolė kviesti pareigūnus. P.Romulas, manydamas, kad esą nieko čia neįvyko, nutarė keliauti namo ilsėtis, tik ištaręs, jog nukentėjęs vairuotojas galės jį susirasti, jeigu tik aptiks savajam „jaguarui“ padarytos žalos.

Už tai, kad padarė avariją, teisėjas Ovidijus Ramanauskas skyrė „Rolls-Royce Wraith“ vairuotojui simbolinę 28 eurų baudą. Kur kas didesnė, nors irgi minimali, piniginė nuobauda P.Romului už pabėgimą – 868 eurai. 

Be to, už tokį šiurkštų KET pažeidimą P.Romului grėsė vairuotojo pažymėjimo atėmimas mažiausiai trejiems metams. Teismas atsižvelgė į avarijos padarinių mažareikšmiškumą ir suteikė vairuotojui įstatymuose numatytą lengvatą – teisių atėmimo terminą sutrumpino iki 9 mėnesių.

Šiandienis Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjo O.Ramanausko nutarimas dar neįsiteisėjo, per mėnesį jį gali būti apskųsti tiek protokolą rašę policininkai, tiek pats pažeidėju pripažintas vairuotojas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt