Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Neilas Patrickas Harrisas atskleidė, ką nugvelbė iš filmavimo aikštelės

Neil Patrick Harrisas
Vida Press nuotr. / Neilas Patrickas Harrisas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Aktorius Neilas Patrickas Harrisas (43), daugeliui geriausiai žinomas kaip mergišius Barnis Stinsonas iš serialo „Kaip aš susipažinau su jūsų mama“, atskleidė, kokie buvo jo paskutiniai kartai: kada paskutinį kartą verkė, kaip atrodė jo paskutinis pasimatymas ir ką paskutinį kartą „nugvelbė“ iš filmavimo aikštelės.

Aktorius žurnalui „People“ pasakojo, kad paskutinį kartą verkė būdamas Disney teminiame „Gyvūnų karalystės“ parke, kuriame lankėsi su šešiamečiais dvynukais Gideonu ir Harper bei vyru aktoriumi Davidu Burtka (41). Tąsyk N.P.Harrisas žiūrėjo animacinį filmą „Žuviukas Nemo“ ir verkė kartu su visa šeima. Anot jo, jis verkia kiekvieną kartą, kai žiūri šį filmą.

Paskutinis N.P.Harriso pasimatymas buvo jaukus ir paprastas – kartu su vyru jis mėgavosi ramiu buvimu namie. Kai gyvenimo tempas toks įtemptas, geriausias poilsis yra tiesiog likti namie, užsisakyti mėgstamo maisto ir pasižiūrėti gerą filmą.

Vida Press nuotr./Neil Patrick Harrisas su vyru David Burtka ir vaikais Harper ir Gideonu
Vida Press nuotr./Neilas Patrickas Harrisas su vyru Davidu Burtka ir vaikais Harper ir Gideonu

Neilas Patrickas atviravo, kad iš kiekvienos filmavimo aikštelės, kurioje dirba, privalo ką nors parsinešti namo. Paskutinis jo projektas – „Neįtikėtinos Lemoni Sniketo istorijos“, kuriame aktorius atliko pagrindinį pikto ir žiauraus grafo Olafo vaidmenį. N.P.Harrisas pasakojo, kad iš šio serialo filmavimo aikštelės jis pasisavino didelį piešinį, kuriame buvo pavaizduota gyvatė.

Pasak aktoriaus, jo vaikai Harper ir Gideonas yra tikri juokdariai, todėl kasdien jį prajuokina. Paskutinį kartą Neilas Patrickas kvatojosi iš savo vaikų „Walt Disney“, kuriame N.P.Harriso šeima mėgavosi teminiu „Žvaigždžių karų“ turu. Aktorius pasakojo, jog jo sūnus Gideonas atsistojo tarp savo tėčių ir dviejų „Žvaigždžių karų“ veikėjų ir suriko „Tai ne tie tėčiai, kurių jūs ieškote!“

Ką N.P.Harrisas veikia laisvomis dienomis? Pastarąjį kartą Neilas leido sau išmiegoti dešimt valandų, o po to darbavosi namuose – taisė sulūžusius daiktus, o vėliau tiesiog ilsėjosi. Vėliau aktorius pasimėgavo dviejų valandos trukmės masažu. Galiausiai Neilas pasilepino prabangia vakariene.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Kinas Holivudas
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt