Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Paskutinį skambutį švenčianti Karolina Toleikytė svajoja apie modelio karjerą ir aktorystę

Karolina Toleikytė ir Osvaldas Jonaitis
Asmeninio albumo nuotr. / Karolina Toleikytė ir Osvaldas Jonaitis
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Ketvirtadienį su mokyklos suolu po dvylikos metų atsisveikino ir gimnazistė, modelis Karolina Toleikytė. Ji šiemet baigia privačią Vilniaus gimnaziją. „Paskutinis skambutis“, – socialiniame tinkle, pasidalijusi nuotrauka su bičiuliu Osvaldu Janaičiu, rašė ji.

Pasak Karolinos, tai labai graži, vien teigiamas emocijas kelianti, šventė. „Nėra dėl ko liūdėti ar verkti. Mokykla man kelia daug gražių prisiminimų. Nostalgija apims nebent Rugsėjo 1-ąją, kai visi keliaus į mokyklą, o mes – nebe“, – Žmonės.lt sakė Karolina.

Šiemet Vilniaus privačią gimnaziją baigia 16 moksleivių, tai jau 15-oji, jubiliejinė laida. Paskutinio skambučio šventėje ketvirtadienį dalyvauja ir mokytojai, ir abiturientų tėvai. „Šiandien visiems mums – didelė šventė. Nors dar laukia egzaminų sesija“, – juokėsi Karolina.

Victor Morozov nuotr./Karolina Toleikytė
Victor Morozov nuotr./Karolina Toleikytė

Ji jau laikė valstybinį anglų kalbos egzaminą, merginos laukia dar du – lietuvių ir istorijos egzaminai. „Pasirinkau tris. Kam ruošiausi, tą ir laikysiu“, – sakė ji.

Paklausta, ar toliau žada tęsti modelio karjerą, Karolina tikino: „Vienareikšmiškai taip. Nuo pat pradžios laukiau, kada turėsiu daugiau laiko skirti modelio darbui. Pagaliau tam bus daugiau laiko.“

Šiuo metu į modelio darbą susikoncentravusi Karolina neatmeta galimybės studijas atidėti metams ar keleriems. Ji nori ne tik išnaudoti turimas galimybes, bet ir galutinai suprasti, ką ji toliau nori veikti gyvenime. „Nejaučiu jokio išorinio spaudimo, kuris man lieptų stoti šiais metais ir nepraleisti nė vieno mėnesio. Pati priimu sprendimus. Galvoju apie metų pertrauką, o tada stosiu ten, kur noriu. Turiu svajonę studijuoti aktorystę Niujorke. Tai mano svajonė ir stengsiuosi ją pasiekti“, – sakė ji.

TV3 nuotr./Karolina Toleikytė
TV3 nuotr./Karolina Toleikytė

Aktorės profesija Karolina susižavėjo prieš dvejus metus. Tuomet ji lankėsi Niujorke, kur susipažino su vienu iš akademijos atstovų, nuo tada ir pradėjo domėtis šia sritimi. „Esu iš tų žmonių, kurie baigia mokyklą ir dar nelabai žino, ko nori iš gyvenimo. Kol kas man svarbiausias mano hobis, kuris tapo darbu“, – apie modelio karjerą kalbėjo Karolina.

Paskutinis egzaminas Karolinos laukia birželio 8 dienos rytą, o popiet ji jau planuoja išskristi į Kiprą, kur vyks modelių konkursas. Vėliau jos planuose – Balis arba Niujorkas. „Liepos 14-ąją mano išleistuvės, todėl dar svarstau, ar apsimoka toli skristi“, – sakė ji.

Paskutiniam skambučiui mergina pasirinko dailią elegantišką suknelę, kurios, kaip pati sako, specialiai neieškojo ir šiai progai netaikė. „Sukneles dažniausiai perku taip: pamatau patinkančią, pasimatuoju, jei tinka – įsigyju. O tuomet ji kabo spintoje tol, kol pati atranda progą“, – juokėsi ji.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Karolina Toleikytė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Karolina Toleikytė

Tuo tarpu išleistuvėms ji drabužį rinksis kruopščiau. Karolina prasitarė, kad ketina vilkėti „savo svajonių suknelę“ ir šiai progai ją siuvasi specialiai. „Tai nebus dizainerio kurtas drabužis, nereikia persistengti. Juk išleistuvės, mokyklos baigimas – visa tai dar yra perėjimas iš vaikystės į suaugusio žmogaus gyvenimą. Tačiau suknelė bus puošni“, – pažadėjo Karolina.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt