Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Pasisakė M.A.M.A „suknelių kare“ linksniuojamas Juozas Statkevičius: „Tai moteriškos intrigėlės“

Juozas Statkevičius, Asta Valentaitė, Agnė Jagelavičiūtė ir Kęstas Rimdžius
Žmonės.lt nuotr. / Juozas Statkevičius, Asta Valentaitė, Agnė Jagelavičiūtė ir Kęstas Rimdžius
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Po M.A.M.A apdovanojimų garsiai nuskambėjusiame raudonojo kilimo „suknelių kare“ savo žodį tarė ir šioje istorijoje minimas dizaineris Juozas Statkevičius. Būtent dėl jo kurtos juodos suknelės ir užvirė žodžių mūšis tarp Astos Valentaitės ir Agnės Jagelavičiūtės.

A.Jagelavičiūtė pareiškė, kad A.Valentaitės pasirinkta juoda Juozo Statkevičiaus suknelė – nebuvo tinkamas įvaizdžio sprendimas arenoje vykusiam renginiui. Esą ji paskendo tamsioje tūkstantinėje minioje.

Kritikos nustebinta A.Valentaitė atkirto: ši juoda suknelė buvo puikus pasirinkimas muzikos apdovanojimų raudonajam kilimui.

TAIP PAT SKAITYKITE: Agnės Jagelavičiūtės sukritikuota Asta Valentaitė atkirto: „Sėkmės ugdant skonį ir tobulėjant“

Galiausiai moterys susitaikė, tačiau, panašu, suknelė dar kurį laiką nebus pamiršta. Situaciją apie šį moterų kivirčą pakomentavo ir pats šią suknelę kūręs dizaineris.

„Asta šaunuolė, kad atsakė į kritiką. Juk žmonės stengėsi, norėjo atrodyti gerai. Tačiau Agnė pasakydama Astai, kad ši neva per daug išsipuošė, nes renginys ne toks, labiau sukritikavo patį renginį, o ne Astą“, – Žmonės.lt komentavo J.Statkevičius.

Pasak jo, pasipuošti einant į svarbesnius renginius – būtina, esą taip išreiškiama pagarba renginiui ir jo organizatoriams.

Tačiau įvertinęs M.A.M.A svečių stilių jis sako pastebėjęs, kad žmonėms vis dar trūksta lengvumo, atsipalaidavimo. Neva daugelis dirbtinai bando atrodyti puošniai, rengiasi tai, kas jiems visai netinka.

„Asta yra graži moteris ir viskas jai tinka. Todėl kad ir kokią suknelę ji apsirengtų, visuomet atrodys gerai“, – kalbėjo J.Statkevičius.

Stilisčių kivirčą dizaineris vadina audra stiklinėje vandens. 

„Tai tėra moteriškos intrigėlės. Agnė išsakė savo nuomonę, Asta jai atsakė savo. Viskas čia normalu. Labiausiai išlošė internautai, kurie gavo progą išlieti visas šlykštybes. O abi panos atrodė gražiai. Tai kas, kad vienos figūra plonesnė“, – kalbėjo jis.

VIDEO: M.A.M.A 2015 apdovanojimų raudonojo kilimo svečiai

Dizaineris užsiminė, kad dar prieš M.A.M.A apdovanojimus buvo susitikęs su A.Jagelavičiūte, kuri renginiui ieškojo jo kurtos suknelės. 

„Galiu pasakyti paprastai: Agnė tiesiog neįtilpo į pasirinktą suknelę ir čia normalu, juk ji po gimdymo. O Asta į bet kurią įtilpo. Todėl manau, kad šitame jų apsižodžiavime sužaidė moteriški dalykėliai“, – svarstė J.Statkevičius.

Dizaineris įsitikinęs, kad sukritikuotas juodas drabužis niekada neišeis iš mados, o juoda spalva bet kokiame renginyje atrodys stilingai. 

„Lietuvoje žmonės taip mėgsta pažaisti su spalvomis, kad galima nukristi vietoje. Jau geriau tegu būna visi juodi. Man juokinga, kad sakoma, kad juodos spalvos per daug. Jos nebus per daug ir ji visada atrodys gerai. Jei nežinote, ką rengtis, renkitės juodai. Ji gali būti ir įdomi, ir neįdomi“, – sakė J.Statkevičius.

Kai vieni kitus pradeda kritikuoti, galima ir pasimesti: ar čia per daug, ar per mažai? Žmonės pamiršo, kad tai muzikiniai apdovanojimai, o ne pusbrolio vestuvės.

Dizaineris įsitikinęs, Lietuvoje nėra tiek daug renginių, kur galima pasipuošti.

„O kai vieni kitus pradeda kritikuoti, tai galima ir pasimesti: ar čia per daug, ar per mažai? Žmonės pamiršo, kad tai yra muzikiniai apdovanojimai, o ne pusbrolio vestuvės. Čia turi būti rokenrolas, turi būti draivas“, – kalbėjo jis.

Kaip neprašauti pro šalį puošiantis renginiui?

„Stiliaus pojūčio neišugdysi: jis arba duotas, arba ne. Kaip neprašauti? Sunku atsakyti. Stiliaus pojūčio neišugdysi: jis arba duotas, arba ne“, – Žmonės.lt reziumavo J.Statkevičius.

TAIP PAT SKAITYKITE: M.A.M.A 2015 svečių stilius: įvertinkite, kas pasipuošė gražiausiai? 

TAIP PAT SKAITYKITE: M.A.M.A 2015: trigubas Monikos Linkytės triumfas, metų grupė – „Leon Somov & Jazzu

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt