Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Pasiruošimas Kalėdoms Kristinai Ivanovai – lyg meditacija: „Neinu iš proto dėl dovanų“

Kristina Ivanova
Asmeninio albumo nuotr. / Kristina Ivanova
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Rankų darbo dovanos – pačios mieliausios. Tuomet net ir kokia nors smulkmena įgauna kitą prasmę. Supranti, kad žmogus apie tave galvojo, kad kūrė tą dovaną specialiai tau, skyrė tau savo brangų laiką. Šiemet daugiau dėmesio, meilės ir šilumos savo brangiausiems žmonėms parodyti nusprendė ir Kristina Ivanova. Per šventes ji juos nustebino rankų darbo dovanomis.

„Tai vieni iš nedaugelio metų, kai neinu iš proto dėl švenčių, dėl dovanų, viskas, rodos, vyksta labai harmoningai“, – Žmonės.lt džiaugėsi K.Ivanova.

Šiemet ji nusprendė per daug neišlaidauti ir didžiąją dalį dovanų kūrė pati – gamino specialius, kiekvienam bičiuliui asmeniškai skirtus detalėmis dekoruotus, raktų pakabukus.

„Ant pakabukų prisegiau po simbolį: vienam Amūrą, kitam – laikrodį ar Eifelio bokštą, kiekvienam individualiai“, – pasakojo K.Ivanova.

Kristinos Ivanovos nuotr./Kalėdinė dekoracija
Kristinos Ivanovos nuotr./Kalėdinė dekoracija

Nustebinti rankų darbo dovana ji nusprendė ir mylimąjį Aleksandrą Broką. Ji jam ketina padovanoti pačios pagamintą peteliškę.

„Norėjau skirti laiko patiems pačiausiems. Pati užrašiau ir sveikinimus, palinkėjimus. Juk kai įdedi į dovaną širdies, laiko, ji tampa daug smagesnė ir mielesnė“, – pasakojo Kristina.

Pasiruošimą Kalėdoms ji vadina meditacija. Esą tas laikas, kai užsiimi dovanų darymu, namų puošimu, tuomet tas laikas sustoja, rodos, niekur nebereikia skubėti.

Monika Gabijos Vainiutės nuotr./Kristina Ivanova
Monika Gabijos Vainiutės nuotr./Kristina Ivanova

Šiais metais ji puošė dvi egles: vieną grožio salone, kitą – namuose. Pastaroji nedidelė ir kukli, tačiau Kristina sako nemėgstanti perkrauti namų puošniomis detalėmis, jai patinka minimalizmas, mažos jaukios smulkmenos.

Ir nors paskutinį metų mėnesį jai tenka suktis it bitei, Kūčių vakarą ji atsisako bet kokios veiklos ir sėda prie bendro vakarienės stalo. Juolab kad šventinis laikotarpis jai gerokai ilgesnis – Kristina tiek Kūčias, tiek Kalėdas švenčia ir pagal lietuviškas, ir pagal rusiškas tradicijas.

TAIP PAT SKAITYKITE:  

Natalijos Bunkės naujuose namuose sužibo Kalėdų eglė: „Nemėgstu pigių ir banalių žaislų“

Laura Navikaitė ir Rytis Žvagulis Kalėdų eglę puošė kartu su būriu artimųjų​

Majamyje Kalėdas sutiksianti Erika Santos neįsivaizduoja švenčių be lietuviškos mišrainės​

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt