Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Pasipriešinimu policijai kaltinamas Selas gimtadienio rytą teisme nepasirodė – liepta atvesdinti

Egidijus Dragūnas
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Egidijus Dragūnas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

39-ąjį gimtadienį ketvirtadienį švenčiantis dainininkas Egidijus Dragūnas buvo pakviestas šventę pradėti teisme: ankstyvą rytą Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjas Dariušas Lučinskis turėjo pradėti nagrinėti atlikėjui iškeltą administracinio teisės pažeidimo bylą. Vis dėlto gimtadienio pradėti teisme E.Dragūnas nepanoro – į posėdį neatvyko, nors šaukimą ir gavo.

Kaip Žmonės.lt sakė teismo atstovė spaudai Guoda Paužaitė, šaukimą į teismą E.Dragūnas gavo. „Šaukimas į teismą jam įteiktas dar prieš išvykstant į JAV, apie būsimą posėdį Egidijus Dragūnas yra informuotas“, – sakė atstovė.

Į kitą posėdį E.Dragūną turės atvesdinti policijos pareigūnai, – sakė teisėjas.

Teisėjas D.Lučinskis posėdyje nesulaukė nei E.Dragūno, nei jam atstovaujančio gynėjo Mažvydo Aliukonio. „Į kitą posėdį E.Dragūną turės atvesdinti policijos pareigūnai“, – sakė teisėjas.

E.Dragūnas teismui yra pateikęs raštišką paaiškinimą – dviejose puslapiuose surašė savo įvykių, už kuriuos jam iškelta byla, versiją. Tiesa, suprasti, ar atlikėjas pripažįsta kaltę, anot teisėjo, sunku.

Švenčia JAV?

Pastarosiomis dienomis E.Dragūnas socialiniuose tinkluose aktyviai dalijasi fotografijomis iš kelionės po Jungtines Amerikos Valstijas. Praėjusią savaitę jis koncertavo Čikagoje, o vėliau patraukė į Las Vegasą.

E.Dragūno fotografijos socialiniuose tinkluose plito net ir numatyto posėdžio metu, kai teisėjas laukė dainininko posėdžių salėje. Švenčiančio dainininko nuotrauka pasidalijo modelis Deimantė Guobytė. „Happy birthday to Egidijus Dragūnas! Tostas už tave! Su Eleonora ir Maxwell linkiu visko, kas geriausia. Geriausia – geriausiam“, – rašė ji.

D.Guobytės nuotr./Egidijus Dragūnas
Asmeninio albumo nuotr./Egidijus Dragūnas

Pasipriešino policijos pareigūnams

Administracinio teisės pažeidimo byla E.Dragūnui iškelta už jo elgesį kovo 19-ąją dieną. Tada Vilniuje patruliavę policijos pareigūnai pastebėjo, kad prabangų „Audi R8“ atlikėjas vairavo neprisisegęs saugos diržo, todėl jį sustabdė. 

Tačiau E.Dragūnas nesileido į jokias diskusijas – pareigūnus iškeikė, įžeidė, atsisakė vykdyti reikalavimus. Konfliktas baigėsi, kai E.Dragūnas buvo nugabentas į policijos komisariatą – policija jį nubaudė už KET pažeidimą, o už nepaklusimą jam iškelta atskira byla.

ATPK 187-asis straipsnis numato, kad pareigūno teisėto nurodymo nevykdymas, taip pat jo garbės ir orumo įžeidimas, reiškiamas žodžiu ar kūno gestais, įžeidžiančiu elgesiu ar kitokiu elgesiu, užtraukia baudą nuo 86 iki 144 eurų arba administracinį areštą nuo penkiolikos iki trisdešimties parų.

VIDEO: Egidijus Dragūnas (SEL) keikė kelių policijos pareigūnus
VIDEO: Egidijus Dragūnas (SEL) atsisako policininkui pateikti dokumentus
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt