Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Pašėlęs Maksas sugrįžta: Tomas Hardy grumsis prieš nužmogėjusius padarus ugnies ir kraujo pasaulyje

Tomas Hardy filme „Pašėlęs Maksas. Įtūžio kelias“
„ACME Film“ nuotr. / Tomas Hardy filme „Pašėlęs Maksas. Įtūžio kelias“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Vos daugiau kaip po mėnesio Kanų kino festivalyje debiutuosiantis postapokaliptinis filmas „Pašėlęs Maksas. Įtūžio kelias“ (angl. „Mad Max: Fury Road“) tuoj po to – gegužės 15 dieną – pasieks ir Lietuvos kino teatrus. Viena laukiamiausių šių metų juostų tituluojamas naujasis kino genijaus George'o Millerio kūrinys kino gerbėjams pristatys naująjį Maksą Rokatanskį – legendinę rolę kadaise atlikusį Melą Gibsoną pakeitė Anglijos talentas Tomas Hardy.

Po trisdešimties metų pertraukos „Pašėlusio Makso“ franšizę į pasaulio kino teatrus grąžinantis pirmųjų filmų apie šį kovotoją režisierius George'as Milleris tiki šios istorijos atgimimu. Maža to, kaip pranešė „Variety“, 37-erių Tomas Hardy po filmo „Pašėlęs Maksas. Įtūžio kelias“, jei viskas klostysis kaip sumanyta, turėtų pasirodyti dar trijuose „Pašėlusio Makso“ tęsiniuose.

Nors gerbėjų lūkesčiai milžiniški, juostos kūrėjai viliasi, kad jų pastangos bus įvertintos ir po premjeros – iki šiol filmo „Pašėlęs Maksas. Įtūžio kelias“ anonsai sulaukė didžiulio palaikymo ir komplimentų, o naujausias, kaip komentuojama kinomanų, tiesiog peržėngė beprotybės ribas.

VIDEO: Postapokaliptinio veiksmo filmo „Pašėlęs Maksas. Įtūžio kelias“ anonsas

„Pašėlęs Maksas. Įtūžio kelias“ buvo filmuojamas Namibijoje 2012-aisiais, dalies scenų pakartotiniai filmavimai įvyko 2013-ųjų pabaigoje. Verta pažymėti, kad šio projekto kelionė į kino teatrus išties prailgo. Kaip teigė pats George'as Milleris, nors šio projekto užuomazgų buvo dar prieš dešimtmečius, maždaug 25-erius metus jis praleido „kūrybiniame pragare“, kol atrado finansavimą.

„ACME Film“ nuotr./Tomas Hardy filme „Pašėlęs Maksas. Įtūžio kelias“
„ACME Film“ nuotr./Tomas Hardy filme „Pašėlęs Maksas. Įtūžio kelias“

Jau ketvirtajame George'o Millerio filme apie kelio kovotoją Pašėlusį Maksą žiūrovai atsidurs atšiaurioje dykynėje, kur nelikę žmogiškumo. Sulaukėję išlikę gyvieji be pasigailėjimo grumiasi dėl gyvybei būtinų dalykų. Čia nėra vietos pasigailėjimui ar jausmams. Šiame ugnies ir kraujo pasaulyje atsiranda du maištautojai, kurie gali atkurti tvarką.

„ACME Film“ nuotr./Charlize Theron filme „Pašėlęs Maksas. Įtūžio kelias“
„ACME Film“ nuotr./Charlize Theron filme „Pašėlęs Maksas. Įtūžio kelias“

Po žmonos ir sūnaus mirties vienas klajojantis Maksas privalo kovoti už išlikimą nesvetingame pasaulyje. Vienintelis jo palydovas – įspūdingas automobilis „Interceptor“ (liet. „Persekiotojas“). Vykstant žiauriems susirėmimams Maksas susiduria su bebaime moterimi Furioza (akt. Charlize Theron). Ši paprašo jo pagalbos persikeliant per dykumą. Maksas sutinka, tikėdamas galimybe išsigelbėti, tačiau jų kelionė nebus lengva – žiaurumams pasiryžę galvažudžiai darys viską, kad tik jie nepasiektų savo tikslo.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Mad Max
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt