Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Parodos „Auginu su pasaka“ žvaigždė Ineta Puzaraitė-Žvagulienė nekantrauja tapti mama

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Ineta Puzaraitė-Žvagulienė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šeštadienio popietę Vilniaus prekybos centre „Ozas“ esančiame „Vagos“ knygyne atidaryta paroda „Auginu su pasaka“. Parodoje eksponuojamos fotografijos, kuriose sutiko įsiamžinti buvusi atlikėja Ineta Puzaraitė-Žvagulienė, krepšininko Mindaugo Katelyno žmona Ugnė Katelynienė ir kitos besilaukiančios mamos.

Iš viso parodoje galima pamatyti keturių nėštukių romantiškas, laukimą atspindinčias nuotraukas: I.Puzaraitės-Žvagulienės, U.Katelynienės, „Mamų radijo“ įkūrėjos Lauros Bagdžiūnaitės ir konkurso laimėtojos Vilijos Čaikauskienės.

Besilaukiančias moteris įamžino Agnė Solovjovaitė, ypatingą fotosesijų aurą sukūrė dekoratorė Eglė Verpečinskaitė.

Visos parodoje apsilankiusios būsimos mamos, o ir dar daugiau nėščiųjų, renginio metu išklausė dvi specialias paskaitas apie vaikų priežiūrą, auklėjimą, auginimą. 

Laukia, kada taps mama

Renginio metu susirinkusių žvilgsnius traukė itin plačiai besišypsanti ir laimę spinduliuojanti I.Puzaraitė-Žvagulienė. Žmonės.lt ji pasakojo besidžiaugianti itin lengvu nėštumu ir nekantraujanti, kada jos ir Ąžuolo Žvagulio pirmagimis išvys pasaulį.

„Man viskas taip paprasta! Aš dar net dirbu pilnu tempu... Man pasisekė“, - apie nėštumą atsiliepė atlikėja.

Ji pasakojo jau pilnai pasiruošusi sutikti pirmagimį – įsigijo visus reikiamus daiktus, pasirūpino kiekviena smulkmena. „Esame taip pasiruošę sutikti vaikelį, kad viskas, ką reikės vežtis į ligoninę, jau seniai sukrauta ir prie durų stovi – reikės tik pasiimti“, - juokėsi ji.

Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Ineta Puzaraitė-Žvagulienė
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Ineta Puzaraitė-Žvagulienė

Jauna moteris atsakingai ruošiasi motinystei. „Prisiskaičiau knygų, žurnalų. Visos pažįstamos mamos man sunešė, ką paskaityti... Tik nenoriu į tai įnikti per daug – nesu iš tų, kurios viską labai akylai analizuoja. Svarbiausius dalykus pasiskaitau, įsigilinu“, - tikina.

I.Puzaraitė-Žvagulienė gimdys jau netrukus. Sako, nors ir nežino, koks tai jausmas gimdyti, visai nebijo: „Anksčiau, kol nebuvau pastojusi, galvojau, kad gimdymas – kažkoks košmaras. Kalbėdavau su tai patyrusiomis draugėmis, klausinėdavau, koks tai jausmas, koks tai skausmas... Atrodė labai baisu. Visad maniau, kad pati norėsiu Cezario pjūvio, nes gimdymas atrodė vienas siaubingiausių dalykų pasaulyje. Bet sužinojus, kad pastojau, dingo visa baimė. Dabar gimdymas atrodo kaip mažiausias rūpestis.“

Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Atidarymo akimirka
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Atidarymo akimirka

Žmonės.lt I.Puzaraitė-Žvagulienė sakė, kad jos vyras Ąžuolas gimdyme dalyvauti neketina. „Aišku, nežinome, kai bus, kai tai vyks, bet jis nuo pat pradžių pasakė, kad nenorės dalyvauti, o ir aš pati nenoriu. Jis silpnų nervų – jam negera nuo kraujo ir panašiai... Sakiau, kad jis ten po to nualps ir visi ne manim, o juo turės rūpintis. Bet jis jau viską suplanavo – sakė, už durų su tėveliu pasėdės, palauks. Jis manimi labai rūpinasi visą laiką, bet per patį gimdymą būsiu savarankiška“, - šypsosi.

Atlikėja nekantriai laukia, kada taps mama: „Seniai norėjau lėliuko. Ąžuolas net juokiasi iš manęs... Visus drabužėlius, kurie bus vaikelio, po keturis kartus išskalbiau, išlyginau... Jau padedu gražiai sulanksčiusi, bet ne, po to vėl ištraukiu, vėl sutvarkau... Aš labai noriu būti mama.“

VIDEO: Projekto "Auginu su pasaka" užkulisiai
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt