Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Parodijos „50 juodų atspalvių“ žvaigždė Marlonas Wayansas įkvėpimo semiasi iš kitų žmonių kančių

Komedija „Penkiasdešimt juodų atspalvių“
Kadras iš filmo / Komedija „Penkiasdešimt juodų atspalvių“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Jau šį savaitgalį Lietuvos kino teatruose pasirodys kultinio erotinio romano „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ parodija „Penkiasdešimt juodų atspalvių“. „Juodo pabandžius, pilkų nebesinorės“, – skelbia filmo šūkis.

Pagrindinė komedijos žvaigždė, prodiuseris ir scenarijaus autorius Marlonas Wayansas – puikiai pažįstamas parodijų gerbėjams. Aktorius net nesikuklina ir lygina save su vienu garsiausių visų laikų narkotikų baronu: „Aš esu komedijų El Chapo“. 

„Žmonės žino, kad galiu padaryti bet ką, kad tik juos prajuokinčiau. Man negalioja jokie tabu. Tai, ką darau, niekada nepakeis pasaulio, bet gali pataisyti jūsų nuotaiką. Juk komedijos yra tam tikra priklausomybės forma. Ir jei tai narkotikas, tuomet aš esu El Chapo. Seanas Pennas tuoj taip pat norės paimti iš manęs interviu“, – sako Marlonas Wayansas.

Jis pasakoja, kad apie tai, jog reikia kurti kultinių „Penkiasdešimties pilkų atspalvių“ parodiją, jis svajojo nuo to laiko, kai pasaulis pametė galvą dėl šių rašytojos E.L. James romanų: „Aš vis girdėdavau apie tai, kad moterys eina iš proto dėl kažkokios knygos. Skaitant joms užeina noras rasti savo turčių, kuris būtų dar ir geras lovoje. Taip ir gimė mūsų „Penkiasdešimt juodų atspalvių“. Tačiau čia istorija apversta aukštyn kojomis: pagrindinis veikėjas yra turtingas juodaodis, o lovoje – visiškai niekam tikęs“.

Kadras iš filmo/Komedija „Penkiasdešimt juodų atspalvių“
Kadras iš filmo/Komedija „Penkiasdešimt juodų atspalvių“

Marlonas Wayansas parodijų pasaulyje toli gražu ne naujokas: juk kas negirdėjo apie tokias juostas, kaip „Pats baisiausias filmas“, „Operacija: baltosios pupytės“ ar „Vaiduoklių namas“? Paklaustas, kas įkvepia jį kurti humoro kupinas komedijas, aktorius teigė, kad minčių savo juostoms jis semiasi iš kasdienio gyvenimo. 

„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr./Marlonas Wayansas
„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr./Marlonas Wayansas

„Jūs verkiate? Man tai tobulas atvejis sukurti naują juokelį. Daugiausia įkvėpimo pasisemiu iš kitų žmonių skausmo bei kančių. Pavyzdžiui, jei alergiškas jūros gėrybėms žmogus ima tinti, galiu juokauti iki pat jo mirties. Manote, parodijų žanras yra lengvas? Nieko panašaus. Prajuokinti žmogų yra kur kas sunkiau, nei jį pravirkdyti. Kad sukurtum vieną parodiją, turi pamatyti apie 200 filmų“, – sako Marlonas Wayansas.

Viena laukiamiausių šių metų komedijų „Penkiasdešimt juodų atspalvių“ į kino teatrus atkeliauja jau vasario 5 dieną.

VIDEO: Komedijos „Penkiasdešimt juodų atspalvių“ anonsas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt