Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Paramos koncertas „Degu kaip žvakė“ subūrė muzikos žvaigždes

Evelina Sašenko
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Evelina Sašenko
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Sekmadienį Vilniaus Šv.Kotrynos bažnyčioje vyko paramos koncertas „Degu kaip žvakė“, skirtas Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ Motinos ir vaiko globos namams, kur glaudžiasi vienišos mamos su kūdikiais, paremti.

Koncerto žiūrovai turėjo progos išgirsti puikių atlikėjų, tarp kurių – Martynas Levickis, Liudas Mikalauskas, Asta Krikščiūnaitė, Lilija Gubaidulina, Girmantė Vaitkutė, Evelina Sašenko, Paulius Bagdanavičius, Mindaugas Bačkus, jaunieji talentai iš vienos šeimos Ignas, Justas ir Greta Maknickai, Šv. Kristoforo kamerinis orkestras, meno vadovas ir dirigentas Donatas Katkus.

Visos koncerto metu surinktos lėšos bus skiriamos tam, kad pagalba vienišoms mamoms ir jų kūdikiams nenutrūktų.

Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Martynas Levickis
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Martynas Levickis
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Girmantė Vaitkutė
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Girmantė Vaitkutė

„Į mūsų Motinos ir vaiko globos namus moterys labai dažnai patenka todėl, kad nebegali kentėti smurto, kad yra priverstos bėgti ir ieškoti prieglobsčio kitur. Dar baisiau yra tai, kad smurtą patiria besilaukdamos arba smurtaujame ir prieš moterį ir prieš vaiką“, – koncerto išvakarėse sakė Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ atstovė Dalia Sakalauskaitė-Babravičė.

Jos teigimu šie namai, veikiantys jau devyniolika metų, labai dažnai tampa išsigelbėjimu moterims, norinčioms keisti savo gyvenimą, tačiau nežinančioms kaip tą padaryti.

„Moterys turi žinoti, kad jos neprivalo kentėti, kad yra vieta, kur jos ir jų mažyliai bus saugūs. Norime užtikrinti, jog šalia yra pasiruošusių padėti žmonių“ – sakė D.Sakalauskaitė-Babravičė.

Per praėjusius metus Motinos ir vaiko globos namuose glaudėsi ir pagalbą gavo daugiau nei 40 moterų ir 60 vaikų. Šie namai yra galimybė mamoms ir kūdikiams likti drauge ir kurti naują, saugų gyvenimą.

Daugiau apie Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ veiklą galite sužinoti www.vilnius.caritas.lt

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Lietuvos Caritas
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt