Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Paparaco kadras: Palangoje paryčiais šokėja Eglė Straleckaitė užfiksuota su paslaptingu vaikinu

Eglė Straleckaitė
Žmonės.lt skaitytojo nuotr. / Eglė Straleckaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Saulėtų orų negailintis ilgasis vasaros savaitgalis ne vieną iš miesto išviliojo prie Baltijos jūros. Pasilepinti vasaros malonumais Palangoje nusprendė ir šokėja Eglė Straleckaitė.

Iš Kauno su bičiulių kompanija į pajūrį Eglė atvyko naujutėlaičiu automobiliu. 23-iojo gimtadienio šeimos nariai ją pradžiugino ryškiu geltonos spalvos „Volkswagen Beetle“ vabalu.

Šeštadienio naktį mergina su bičiuliais iki paryčių linksminosi naktiniame klube, o prašvitus Žmonės.lt skaitytojas užfiksavo Eglės mašiną greta J.Basanavičiaus gatvės, kai į ją įlipo vaikinas.

Žmonės.lt skaitytojo nuotr./Eglė Straleckaitė
Žmonės.lt skaitytojo nuotr./Eglė Straleckaitė

Vėliau Žmonės.lt paklausta, gal tai naujas širdies draugas, Eglė daug neatviravo.

„Esu čia su bičiulių kompanija, tai vienas iš draugų. Aš nemėgstu alkoholio, todėl po pasilinksminimų klubuose galiu draugiškai išvežioti visus namo. Netyčia taip gavosi. Nors jau visi klausia“, – Žmonės.lt pasakojo Eglė.

Pajūryje Eglė ketina pabūti dar kelias dienas. Kartu su drauge jos dar žada aplankyti Klaipėdą, Smiltynę, galbūt nuvyks į Kretingą.

„Norisi truputį pravėdinti galvą. Pernai vasarą praleidau Amerikoje ir grįžusi supratau, kad dievinu mūsų lietuvišką vasarą. Visi tie laukai, gamta, jūra... Čia yra nuostabu. Su drauge pabūsime mergaitiškai, norime pasideginti, paskaityti ramiai knygą, gal iš karoliukų apyrankę nusiversiu – seniai jau noriu tai padaryti. Žodžiu, meditacija“, – linksmai pasakojo Eglė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Išsvajotą kabrioletą gimtadienio proga gavusi Eglė Straleckaitė: „Pavažinėsiu bent dvejus metus“

Asmeninio albumo nuotr./Eglė Straleckaitė
Asmeninio albumo nuotr./Eglė Straleckaitė
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt