Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Pamatykite pirmieji: komedijos „Valentinas už 2rų“ herojų plakatuose – ryškiausi aktoriai ir jų poros

Filmo „Valentinas už 2rų“ plakatas su Algirdu Gradausku ir Jurgita Jurkute
Filmo kūrėjų nuotr. / Filmo „Valentinas už 2rų“ plakatas su Algirdu Gradausku ir Jurgita Jurkute
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Jau vasario 7 dieną Lietuvos kino teatrus pasieksiančios romantiškos komedijos „Valentinas už 2rų“ kūrėjai nekantraujantiems žiūrovams pristato visą charakteringų filmo plakatų rinkinį. Kiekvienai iš penkių filme vaidinančių porų skirta net po du iš jų. Vaizdinguose plakatuose, kuriuos puošia aktorių portretai, karaliauja dangiškas fonas ir raudona spalva, tarsi primenanti, kad kalba vėl pasisuks apie meilę ir Valentino nakties stebuklus.

Tačiau žinoma, didžiausias dėmesys plakatuose puikiai žinomiems „Valentinas už 2rų“ aktoriams. Glamūrine pora tapo Jurgita Jurkutė ir Algirdas Gradauskas. Amoralių mylimųjų vaidmenys teko Vidui Petkevičiui ir Agnei Jagelavičiūtei. Kiek sumišę plakatuose atrodo lietuviškos poros aktoriai Vaidotas Martinaitis ir Asta Baukutė, o štai karštos poros atstovai Vaidas Baumila ir Karina Stungytė tarsi nustebę, o gal net susigėdę savųjų aistrų?

Moderni „pora“ – Mindaugas Stasiulis, Aistis Mickevičius ir Skaiva Jasevičiūtė, akivaizdu, nusiteikę papokštauti, tad galite būti tikri, įvairių emocijų ir situacijų tikrai netrūks. Nutaisę šmaikščias mimikas komedijos aktoriai žvelgia į publiką aukštyn kojom. Plakatų idėjos ir koncepcijos autorius – žinomas fotografas Algis Kriščiūnas.

Jautrų pasakojimą „Valentinas už 2rų“ su pikantiškomis detalėmis Lietuvos žiūrovai kino teatruose išvysti galės jau nuo vasario 7 dienos.

Pirmoji TV reklama:

VIDEO: VALENTINAS UŽ2RŲ TV reklama: KUR VALENTINAS?
Filmo kūrėjų nuotr./Filmo „Valentinas už 2rų“ plakatas su Vaidu Baumila ir Karina Stungyte
Filmo kūrėjų nuotr./Filmo „Valentinas už 2rų“ plakatas su Vaidu Baumila ir Karina Stungyte

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt