Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Palygino karališkųjų porų sužadėtuvių interviu: ko nepadarė Williamas ir Kate?

Princas Williamas su žmona Catherine džiaugiasi savo brolio princo Harry sąjunga su Meghan Markle
Vida Press nuotr. / Princas Williamas su žmona Catherine džiaugiasi savo brolio princo Harry sąjunga su Meghan Markle
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Neseniai pirmąjį interviu kaip sužadėtinių pora davę princas Harry ir Meghan Markle sukėlė gausybę kalbų ir vertinimų. Akivaizdu, kad pora keičia britų karališkosios šeimos tradicijas ir griauna nusistovėjusius standartus. Žinoma, neišvengta ir lyginimo su princu Williamu ir jo žmona Kembridžo kunigaikštiene Catherine. „Harpers Bazaar“ palygino abiejų porų oficialius sužadėtuvių interviu.

Aplinka. Nors abu interviu buvo daromi neformalioje svetainės aplinkoje, Williamo ir jo sužadėtinės kambarys buvo tradiciškai dekoruotas. Tuo tarpu Harry ir Meghan pasirinko modernesnį ir šviesesnį interjerą. Tai atitinka ir pačią porą – Williamas, įpareigotas artimos eilės į sostą, privalo griežčiau laikytis priimtų tradicijų, o Harry tuo tarpu leidžia sau gyventi kiek laisviau. Ne paslaptis – kartą jau ištekėjusi amerikietė aktorė – nėra įprastas pasirinkimas Didžiosios Britanijos princui.

Apranga. Nors aplinka nė vienų neįpareigojo, bet Williamas ir Kate savo interviu pasirinko oficialesnę aprangą. Jis dėvėjo klasikinį tamsų kostiumą su fantazija kišenėje, o Harry pasirinko mėlyną kostiumą ir ploną kaklaraištį. Nors tiek Kate, tiek Meghan pasirinko lengvų garbanų, makiažo ir neišsiskiriančio manikiūro derinius, vis dėlto būsimosios hercogienės Catherine suknelė buvo kur kas formalesnė, nei berankovis Meghan apdaras.

Atmosfera. Neaišku, ar dėl to, kad Harry sužadėtuvės įvyko vėlesniame amžiuje, nei Williamo, ar dėl to, kad jo nespaudžia artima eilė į sostą, Meghan ir Harry jautėsi gerokai labiau atsipalaidavę prieš kameras. Lengva suprasti ir tai, kad Kate tai buvo vienas pirmųjų interviu televizijoje – jos jaudulys gana suprantamas. Tuo tarpu Meghan būti prieš kameras įprato dirbdama aktore, todėl su šia užduotimi ji susitvarkė lengviau.

VIDEO: Prince Harry and Meghan Markle engagement interview

Kūno kalba. Interviu metu princas Williamas ir Kate Middleton sėdėjo kiek nutolę vienas nuo kito ir beveik nesilietė ir iki šiol viešumoje retai demonstruoja jausmus. Interviu metu jų keliai ir visas kūnas buvo palinkęs į kamerą, o į daugumą klausimų jie atsakė būtent žurnalistui, ne kalbėdamiesi tarpusavy. Meghan ir Harry tuo tarpu sėdėjo vienas šalia kito, nuolat laikė vienas kito ranką, atsakinėjo į klausimus žiūrėdami vienas kitam į akis ir atvirai demonstravo jausmus.

Sužadėtuvių istorija. Abu interviu prasidėjo istorijomis apie sužadėtuves, tačiau jos – skiriasi kaip diena ir naktis. Princas Williamas mylimai moteriai pasipiršo kelionės į Keniją metu, o Harry – kepant vištą jų namuose.

Žiedai. Princas Williamas savo išrinktąjai dovanojo mamos, princesės Dianos žiedą su didžiulė mėlyna akimis. Harry tuo tarpu pats sukūrė sužadėtuvių simbolį ir dovanojo Meghan žiedą, kuriame – du briliantai iš asmeninės ledi Dianos kolekcijos ir vienas – iš porai brangios Botsvanos.

Karalienė. Tiek Kate, tiek Meghan susipažino su karaliene anksčiau nei princai prilkaupė ant kelio. „Pirmą sykį su ja susipažinau per Peter ir Autumn vestuves. Vis dėlto, buvau viena iš daugelio svečių, o ji buvo labai draugiška“, – prisiminė Kate.

Meghan savo pažinčiai apibūdinti pasirinko mažiau formalų kelią. Harry iš karto priminė, kad garsieji karalienės Korgiai iš karto pamėgo naują šeimos narę, o Meghan teigė, kad jai buvo didžiulis malonumas monarchę pažinti ne tik iš karališkosios pusės, bet ir turėti galimybę į ją pažvelgti princo Harry akimis – kaip į mylimą močiutę.

VIDEO: Prince William and Kate Middleton - Full interview

Vaikai. Abu princai į klausimą apie būsimus vaikus atsakė prašymu leisti viską daryti palaipsniui. „Pirmiausia reikia susituokti, tuomet galbūt mąstyti apie vaikus. Akivaizdu, mes norimi šeimos, todėl būtinai turėsime apie tai galvoti“, – sakė princas Williamas.

Princas Harry į šį klausimą pažiūrėjo su humoru: „Ne, kol kas ne. Žinoma, viskas po truputį. Tikėkimės, pradėsime šeimą netolimoje ateityje.“

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt