Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Pakrikštyta princo Williamo ir Kembridžo hercogienės Catherine 2 mėn. dukra Charlotte

Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine su vaikais
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine su vaikais
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Sekmadienio pavakarę Anglijos priemiestyje Sandringame pakrikštyta princo Williamo (33 m.) ir Kembridžo hercogienės Catherine (33 m.) dukra princesė Charlotte Elizabeth Diana (2 mėn.).

Į Šv. Marijos Magdalietės bažnyčią, kurioje vyko krikštynų ceremonija, princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine atėjo pėsčiomis. Visi kiti svečiai į bažnyčią atvyko automobiliais.

Williamas už rankos vedė netrukus antrąjį gimtadienį švęsiantį sūnų princą George'ą, o dramblio kaulo spalvos „Alexander McQueen“ paltą vilkinti Catherine stūmė vintažinį „Millson“ vežimėlį, kuriame gulėjo jų dviejų mėnesių dukrelė.

„Scanpix“/AP nuotr./Princesė Charlotte
„Scanpix“/AP nuotr./Princesė Charlotte

Karališkąją šeimą lydėjo kelių šimtų prie bažnyčios susirinkusių gerbėjų sveikinimai.

Krikštynų ceremonija buvo labai trumpa, kukli ir privati, joje dalyvavo tik 21 žmogus – patys artimiausi Williamo ir Catherine šeimų nariai. Tiesa, princo Harry krikštynose nebuvo, mat jis šiuo metu yra išvykęs į Afriką, kur dirba aplinkosaugos projektuose.

„Scanpix“/AP nuotr./Princesės Charlotte krikštynos
„Scanpix“/AP nuotr./Princesės Charlotte krikštynos

Kas taps princesės Charlotte krikšto tėvai, paskelbta tik likus kelioms valandoms iki krikštynų. Ši garbė suteikta ne karališkosios šeimos nariams, o penkiems Williamo ir Catherine draugams: velionės princesės Dianos dukterėčiai Laurai Fellowes, Williamo draugams Jamesui Meade'ui ir Thomui van Straubenzee, Catherine pusbroliui Adamui Middletonui bei jos draugei Sophie Carter.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Šv. Marijos Magdalietės bažnyčia
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Šv. Marijos Magdalietės bažnyčia, kurioje pakrikštyta princesė Charlotte

Per šią ceremoniją visuomenė antrą kartą pamatė gegužės 2-ąją gimusią princesę Charlotte – po pirmojo pristatymo visuomenei ji daugiau nebuvo pasirodžiusi viešumoje.

Princesė Charlotte pakrikštyta Šv. Marijos Magdalietės bažnyčioje Norfolko grafystėje, netoli Anmer Holo vilos, kur šiuo metu yra apsistoję Williamas ir Catherine su vaikais. Toje pačioje bažnyčioje buvo pakrikštyta ir Charlotte velionė senelė princesė Diana, kuri užaugo netoliese.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Kembridžo hercogienė Catherine su dukra princese Charlotte
AFP/„Scanpix“ nuotr./Kembridžo hercogienė Catherine su dukra princese Charlotte

Krikštynų fotografu tapo garsus mados fotografas Mario Testino, kuris buvo artimas princesės Dianos draugas. Jis padarė ne vieną Dianos portretą, taip pat įamžino ir Williamo bei Catherine sužadėtuvių fotosesiją.

Po krikštynų vyks nedidelis karalienės Elizabeth II organizuojamas pokylis Sandringamo rūmuose, kuriame taip pat dalyvaus tik saujelė pačių artimiausių Williamo ir Catherine šeimos narių.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Šv. Marijos Magdalietės bažnyčia
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Šv. Marijos Magdalietės bažnyčia, kurioje bus krikštijama princesė Charlotte
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt