Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Paaiškėjo M.A.M.A 2016 Raudonojo kilimo vedėjų pora: Saugirdas Vaitulionis ir...

Saugirdas Vaitulionis
RYO / Tomas&Lukas nuotrauka / Saugirdas Vaitulionis
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Puošniausiuose vakarėliuose visuomet labai laukiama stilistė Agnė Jagelavičiūtė ir rinkodaros specialistas Saugirdas Vaitulionis sausio 27 dieną vyksiančiuose Lietuvos muzikos apdovanojimuose M.A.M.A 2016 atliks ypatingą misiją. Šįkart jie bus ne didžiųjų iškilmių svečiai, o apdovanojimų, kuriuos ves Indrė ir Jogailos Morkūnai, Raudonojo kilimo ceremonijos vedėjai.

Šeštąjį kartą rengiamų M.A.M.A iškilmių organizatoriai jau įpratino svečius ypatingai šventiškai pasipuošti. Todėl apdovanojimų Raudonasis kilimas – nemažiau svarbus, nei pats renginys, o kai kuriems svečiams netgi svarbesnis, nes šioje erdvėje galima pelnyti maksimalų žiniasklaidos dėmesį.

„Jokia paslaptis, kad per M.A.M.A apdovanojimus paprastai geriausiai atrodau aš. Pasižiūrėkime kartu, kam šį kartą pavyks mane nurungti“, – kvatoja Agnė.

Tomas&Lukas nuotr./Agnė Jagelavičiūtė
Tomas&Lukas nuotr./Agnė Jagelavičiūtė

„Vieną neoficialų M.A.M.A apdovanojimą aš jau laimėjau – geriausios kompanijos! Aš nežinau, ar galėtų būti geresnė kompanija už Agnę. Ant raudonojo kilimo – su didžiausia šio pasaulio ikona! Tai, būkime atviri, aš pats sau pavydžiu“, – juokiasi Saugirdas.

Visuomet daug kalbų sukeliantis duetas šįkart kalbins kitus svečius, pramogų pasaulio įžymybes. Kadangi daugumą jų Agnė ir Saugirdas pažįsta asmeniškai ir žino apie juos daugiau nei bet kas kitas, nėra abejonių, kad jų vedama transliacija nuo Raudonojo kilimo bus ypač įdomi.

Šiandien internete jau pasirodė filmukas, kuriame A.Jagelavičiūtė ir S.Vaitulionis patys apžiūri Kauno „Žalgirio“ areną ir kartu su Asociacijos „Metų muzikos apdovanojimai“ pirmininku Martynu Tyla aiškinasi, kaip šiais metais viskas vyks, kur iškils prestižinių statulėlių teikimo bei muzikinės programos scenos, ir kur bursis ryškiausios šou verslo žvaigždės:

VIDEO: M.A.M.A. 2016 VIP pristatymas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt