Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Paaiškėjo, kad Bobbi Kristina Brown ir Nickas Gordonas iš tikrųjų nebuvo susituokę

Bobbi Kristina Brown ir Nickas Gordonas
„Instagram“ nuotr. / Bobbi Kristina Brown ir Nickas Gordonas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Legendinės dainininkės Whitney Houston dukrai Bobbi Kristinai Brown (21 m.) tebekovojant už gyvybę paaiškėjo, kad ji iš tiesų formaliai nėra ištekėjusi už Nicko Gordono.

„Bobbi Kristina nėra ir niekada nebuvo susituokusi su Nicku Gordonu“, – portalui People.com patikino merginos tėvo Bobby Browno advokatas.

Bobbi Kristinai Brown 2014-ųjų sausį paskelbė, kad ištekėjo už Nicko Gordono, ir nuo tada jį visada vadino savo vyru bei socialiniuose tinkluose dažnai didžiavosi savo įspūdingu žiedu. Tačiau dabar paaiškėjo, kad ši santuoka nebuvo formaliai įteisinta – galbūt jie susituokė tik simboliškai.

Tai, kad Nickas Gordonas nėra teisėtas Bobbi Kristinos Brown vyras, apsaugo velionės Whitney Houston turtą, kurį visą ji paliko vienintelei savo dukrai. Jeigu Bobbi Kristinos Brown ir Nicko Gordono santuoka būtų buvusi tikra, tai jos mirties atveju visi Whitney Houston milijonai būtų atitekę jam, o dabar, jeigu mergina neišgyvens, šie pinigai liks šeimoje.

Šeštadienį leisgyvė savo namų vonioje rasta Bobbi Kristina Brown tebėra panirusi į komą. Nors antradienį ji kelis kartus buvo pramerkusi akis ir tyrimai rodo, kad jai šiek tiek pagerėjo, merginos būklė tebėra labai sunki ir jos gyvybei tebegresia pavojus. Taip pat antradienį paaiškėjo, kad Bobbi Kristinos Brown namuose policija vis tik rado narkotikų, tad jie gali būti prisidėję prie merginą ištikusios nelaimės.

AOP nuotr./Whitney Houston ir Bobby Brownas su dukra Bobbi Kristina Brown (1994 m.)
AOP nuotr./Whitney Houston ir Bobby Brownas su dukra Bobbi Kristina Brown (1994 m.)
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt