Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Paaiškėjo detalių apie slaptas Vladimiro Putino dukters vestuves

Katerina Tichonova dalyvavo realybės šou, kuriame demonstravo gebėjimą šokti
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Katerina Tichonova dalyvavo realybės šou, kuriame demonstravo gebėjimą šokti
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Naujienų agentūra „Reuters“ sužinojo daugiau detalių apie slaptas Rusijos prezidento Vladimiro Putino dukters Katerinos Tichonovos vestuves.

Paaiškėjo, kad 29-erių Katerina Tichonova ir verslininkas Kirillas Šamalovas susituokė 2013 metų vasarį netoli Sankt Peterburgo esančiame slidinėjimo kurorte Igora.

„Reuters“ apie šias vestuves papasakojo keli jose dirbę žmonės.

Puota buvo akylai saugoma daugybės apsauginių ir buvo stengiamasi nuslėpti, kokie žmonės tuokiasi. Iš pašalinių apie tai žinojo tik šventėje dirbę žmonės.

Puotoje dalyvavo apie 100 svečių, iš jų visų prieš įeinant į šventės vietą buvo paimti mobilieji telefonai, kad niekas negalėtų padaryti jokių nuotraukų ar vaizdo įrašų.

Šaltinių teigimu, Rusijos prezidento dukra per savo vestuves vilkėjo perlais siuvinėtą suknelę, o jaunikis – tradicinį tamsų kostiumą.

Apie itin slaptas poros vestuves iki šiol mažai buvo žinoma.

Katerinos Tichonovos vyras Kirilas Šamalovas yra Nikolajaus Šamalovo sūnus – ši pavardė labai daug sako tiems, kurie išmano Rusijos bankų sektoriaus veiklą. Būtent Nikolajus Šamalovas, „Bank Rossija“ dalininkas, yra vadinamas šešėliniu Kremliaus finansų valdovu. Jo pavardė dažnai minima JAV žvalgybos ataskaitose, sekančiose Vladimiro Putino ir jo rato žmonių turto pėdsakais.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt