Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Oksanai Pikul-Jasaitienei suėjo 31-eri: „Matau, kur patobulėjau ir kur reiktų pasistengti“

Oksana Pikul-Jasaitienė
Aro Radevičiaus nuotr. / Oksana Pikul-Jasaitienė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Grupės „Naujos pupytės“ narė Oksana Pikul-Jasaitienė šeštadienį švenčia: sausio 10-ąją jai suėjo 31-eri. Pernai trankiai jubiliejų pažymėjusi atlikėja šįmet nusprendė gimtadienį paminėti kiek kukliau: su grupės kolegėmis jau atšventė naktiniame klube, o su artimaisiais vakarop sės prie šventinio stalo.

O.Pikul-Jasaitienės gimtadienio šventė prasidėjo dar naktį, kai kartu su „Naujomis pupytėmis“ – Neringa Šiaudikyte, Skaistė Steikūnaitė ir Vita Jakutiene – ji koncertavo naktiniame klube „Grand Club Lithuania“. O su kitais savo šventę ji dar paminės: „Šiais metais savo gimimo dieną nusprendžiau paminėti labai ramiai. Noriu būti artimųjų – savo šeimos – rate, taigi tiesiog pavakarieniausime. O su kolegėmis atšventėme naktiniame klube, renginio metu.“

Ar sureikšmina Oksana gimtadienius? „Aišku, kad tai svarbi šventė. Visai jos nebijau. Kasmet jos laukiu ir labai džiaugiuosi, kai ta diena ateina. Kiekvieni metai man pažeria daug naujovių, kuriomis džiaugiuosi. Be to, kasmet sulaukiu daug dėmesio, sveikinimų, linkėjimų... Ką čia slėpti – man labai patinka!“ – juokiasi ji.

Nors metai bėga, Žmonės.lt O.Pikul-Jasaitienė tikina tuo besimėgaujanti. O kodėl ne, kai viskas, rodos, sekasi ir nieko netrūksta? „Su metais moteris tampa vis gražesnė, brandesnė, vis protingesnė. Kiekvienais metais ir pati tai jaučiu – matau, kur patobulėjau ir kur dar reikėtų pasistengti. Apmąstau, ką nuveikiau, apžvelgiu savo rezultatus, svarstau, kokius darbus dar norėčiau nudirbti“, – svarsto ji.

Aro Radevičiaus nuotr./Oksana Pikul-Jasaitienė
Aro Radevičiaus nuotr./Oksana Pikul-Jasaitienė

Paklausta apie dovanas žinoma moteris tikina vertinanti ne materialius dalykus, o dėmesį. „Man nėra jokio skirtumo, ką gausiu dovanų. Į tokius dalykus, kaip dovanos kaina, išvis nekreipiu dėmesio. Man svarbiausias dėmesys. Malonu ir labai gražu, kai žmogus dėl tavęs pasistengia – kažką renka, ieško, dėlioja. Tačiau juk moteriai ir gėlių puokštė yra nuostabi dovana – puikus dėmesys“, – Žmonės.lt sakė ji.

Kokie Oksanai buvo pastarieji metai? „Neblogi. Kažkur gerai padirbėjau, kažką įdomaus sėkmingai pradėjau. Buvo daug permainų, naujovių, įdomybių. Viskas vyko ir asmeniniame gyvenime, ir darbe. Labai džiaugiuosi matydama, kad už pastangas dabar ateina grąža. Todėl kurpiu naujas idėjas“, – tikina ji.

O šventės proga sau linki to, kas, anot jos, yra svarbiausia: „Visiškai banalu, tačiau linkiu sau sveikatos. Tai labai reikalinga. Taip pat ištvermės, sėkmės ir trupučio laimės. Visa kita ateis su sveikata ir sėkme.“

Sausio 10-ąją gimtadienius taip pat švenčia dar keturios garsios moterys. 

Žmonės.lt nuotr./Oksana Pikul-Jasaitienė, Inga Jankauskaitė, Vaiva Budraitytė ir Agnė Grigaliūnienė
Žmonės.lt nuotr./Oksana Pikul-Jasaitienė, Inga Jankauskaitė, Vaiva Budraitytė ir Agnė Grigaliūnienė

 

Ievos Jonelytės nuotr./Simas Jasaitis ir Oksana Pikul-Jasaitienė
Ievos Jonelytės nuotr./Simas Jasaitis ir Oksana Pikul-Jasaitienė
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt