Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Oksana Šklėriūtė tapo amerikiečių bendrovės veidu Lietuvoje

Oksana Šklėriūtė
Asmeninio albumo nuotr. / Oksana Šklėriūtė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Dar nespėjus nurimti audroms dėl motinystės, Oksana Šklėriūtė ir toliau stebina pokyčiais gyvenime. Laukimo momentas tarytum turėjo būti ramybės bei visiško poilsio metas. Tačiau atlikėja, panašu, laužo nusistovėjusius standartus ir visą tą laiką išties užsiėmė darbais.

Naujoji pramogų pasaulio mama tapo amerikiečių bendrovės „Nu Skin“ veidu Lietuvoje. Įmonės akcijomis yra prekiaujama tarptautinėje Niujorko akcijų biržoje ir jos konkuruoja su tokiomis pasaulio gigantėmis kaip Apple ar Microsoft. Šiuo metu tai yra pirmaujanti kompanija pasaulyje grožio, senėjimo prevencijos bei kūno dizaino formavimo srityse. 

„Kompanija mane sužavėjo labai stipria ir pagrįsta moksline baze, kurią pasiūlyti gali tik labai reta grožio industrijos kompanija. Renkantis kosmetiką ar papildus man visuomet buvo svarbu pagrįstumas, natūralumas – ką vargiai eidavo rasti. Prie šios kompanijos technologijų kūrimo dirba mokslininkai, kurie dirbo kuriant pirmąją kontraceptinę piliulę ar vaistus reabilitacijai po širdies transplantacijos operacijos. Dar nei viena kompanija negali pasiūlyti produktų, kurie veiktų 40 skirtingų genų grupių. Sužavėjo savo šiuolaikišku išmaniuoju spa aparatu, kuris telpa į delną ir be galo paprastomis procedūromis, kurias gali atlikti namuose pati jeigu neturi laiko lankytis  grožio salonuose ar masažo kabinetuose“, – sakė Oksana.

„Šiuolaikinė moteris labai skuba, daug dirba todėl yra linkusi negaišti daug laiko skirdama jį tik sau. Džiaugiuosi tapusi šios kompanijos dalimi ir turėdama mini SPA namuose, kuris man tapo tarsi mažu stebuklu. Jau kitais metais kompanija išleis ir personalizuotus produktus, vadinasi, turėsiu ir savo
asmeninę produktų liniją. Esame moterys, bet dažnai pamirštame, kad turime būti grožio kūrėjos, skleidėjos bei atstovės. Būkime pagrįstai bei natūraliai gražios, jaunos, spindinčios ir atrodykime taip pat prabėgus 10 ar 20 metų. Tai produktas, kurio nori kiekviena moteris, o ir dažnas vyras.“

Apie atlygį mergina neatvirauja: „Paslaptis... Planuose dar ir darbai, projektai, apie kuriuos išgirsite.“

Asmeninio albumo nuotr./Oksana Šklėriūtė
Asmeninio albumo nuotr./Oksana Šklėriūtė

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt