Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Oksana Pikul vyrui Simui Jasaičiui 33-iojo gimtadienio proga padovanojo išsvajotą kepsninę

Oksana Pikul-Jasaitienė ir Simas Jasaitis
Asmeninio albumo nuotr. / Oksana Pikul-Jasaitienė ir Simas Jasaitis
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

33-iojo gimtadienio proga krepšininką Simą Jasaitį žmona Oksana Pikul-Jasaitienė pasveikino iš anksto: pagausėjimo laukianti šeima prieš kelias dienas nuvyko į parduotuvę, kur sportininkas pats išsirinko dovaną – kepsninę. Anot Oksanos, aiškiai žinodamas, ko nori dovanų, Simas jai smarkiai padėjo, nes juk kiekviena moteris žino, kad kartais išrinkti dovaną vyrui – didžiulis vargas.

Gimtadienį švenčiantį S.Jasaitį Oksana pasveikino iš pat ankstyvo ryto. „Pasveikinau iš pačio ryto, kai Simas ruošėsi važiuoti į treniruotę. Įteikiau gėlių puokštę. Kadangi ryte dariau vestuvinį makiažą draugei, tai ir ji kartu su savo mama Simą pasveikino – pilną lėkštę kibinų prikepė“, – Žmonės.lt pasakojo O.Pikul-Jasaitienė. 

Mylimam vyrui ji padovanojo kepsninę. Tiesa, šią krepšininkas prieš kelias dienas išsirinko pats: „Dėl mano dovanos su vyru ėmėme tartis dar prieš jo gimtadienį. Norėjau, kad jis kartu su manimi važiuotų į parduotuvę, pats išsirinktų. Be jo tokį daiktą man būtų buvę tikrai sudėtinga nupirkti... Grilinę mums jau atvežė į namus, surinko, o šįvakar žadame ją išmėginti.“

Pasirodo, apie tokią kepsninę S.Jasaitis jau seniai svajojo – juk nuosavo namo kieme atšilus orams bus taip malonu ką nors skanaus išsikepti. „Vyras apie tokį daiktą labai ilgai galvojo, svajojo. O dabar bus pats tas – atėjo pavasaris, puikūs orai. Tai vertingas daikčiukas, su kuriuo galima pagaminti daug patiekalų įvairiais būdais. Tai įdomi, moderni kepsninė“, – džiaugėsi Oksana. 

Ir kokia našta nuo jos pečių nukrito, kai tokios dovanos Simas paprašė pats... „Manau, kad dauguma moterų su manimi sutiks – išrinkti vyrui dovaną yra pakankamai sudėtinga užduotis. Tai moteriai padovanoti paprasta – juk mums visada tiek daug taip smarkiai reikia. O su vyrais kebliau – sunku įtikti. Užtat apsidžiaugiau, kai Simas išreiškė savo norą. Jis turi draugą virtuvės šefą, kuris šią kepsninę ir rekomendavo. Apžiūrėjome ir įsigijome“, – pasakojo ji. 

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Oksana Pikul-Jasaitienė
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Oksana Pikul-Jasaitienė

Simo šventę šeima žadėjo paminėti kukliai – vakare jaukiai susėsti, išmėginti kepsninę, atšvęsti. „Yra sakančių, kad 33-iojo gimtadienio – Kristaus amžiaus – vyrams nedera švęsti. Neva tai blogas ženklas... Pati prietarais netikiu, tačiau manęs net keli žmonės klausė, ar žadame švęsti“, – atviravo Oksana. 

Vakarėliui prasidėjus, socialinio tinklo paskyroje Oksana pasidalino keliomis šventinio stalo nuotraukomis.

Asmeninio albumo nuotr./Simo Jasaičio 33-iojo gimtadienio vaišės
Asmeninio albumo nuotr./Simo Jasaičio 33-iojo gimtadienio dovana

Pernai per gimtadienį Simui linkėjusi ją ištisus metus nešioti ant rankų, O.Pikul-Jasaitienė, paklausta, ar išsipildė per metus šis linkėjimas, juokėsi: „Galėtų dar labiau pasistengti! Todėl ir šįmet jam linkiu to paties, tik dvigubų pastangų – juk šįmet teks įdėti dvigubai daugiau pastangų, nes nešioti reikės nebe mane vieną. Mūsų bus daugiau ir mes labai norėsime dėmesio.“

Asmeninio albumo nuotr./Oksana Pikul-Jasaitienė ir Simas Jasaitis
Asmeninio albumo nuotr./Oksana Pikul-Jasaitienė ir Simas Jasaitis
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt