Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Oksana Pikul šeštadienį koncertuos paskutinįkart: „Sceną pakeis motinystės džiaugsmai“

Oksana Pikul-Jasaitienė
Aro Radevičiaus nuotr. / Oksana Pikul-Jasaitienė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Atlikėja Oksana Pikul-Jasaitienė (31) įpratusi suktis kaip barbė-devyndarbė – įvairūs projektai, filmavimai, koncertai su grupėmis „Naujos pupytės“ ir „Pop ladies“... Ketvirtą mėnesį besilaukianti Oksana nusprendė sulėtinti gyvenimo tempą ir kuo daugiau laiko skirti sau bei šeimai: šeštadienį ji paskutinįkart koncertuos su savo grupe.

Aro Radevičiaus nuotr./„Naujos pupytės“
Aro Radevičiaus nuotr./„Naujos pupytės“

Šeštadienio vakarą TV3 žiūrovai galės stebėti didįjį projekto „Šok su manimi“ finalą, kuriame dalyviai parodys gražiausius savo šokius. Ant parketo pasirodys ir netrukus TV eteryje startuosiančio sekmadienio projekto „Šuolis“ dalyviai.

Be Jolantos Leonavičiūtės ir Mariaus Gaižausko, lydimas būrio šokėjų prisistatys muzikos atlikėjas Sezzy, dainininkė Daina Bilevičiūtė pasirodys su tautinių šokių kolektyvu, o dainininkę Vitą Jakutienę į „Šuolį“ išlydės grupė „Naujosios pupytės“.

„Paskutinįkart su grupe pasirodysiu šį šeštadienį projekte „Šok su manimi“ – savo daina išlydėsime kolegę Vitą į projektą „Šuolis“, kuris bus pristatytas šokių metu. Su grupės reikalais jau išeinu į dekretą – juk man jau laikas! Atliksime gražią baladę, išlydėsime kolegę – tokiame renginyje save, kaip besilaukiančią moterį, aš dar mačiau, todėl ir sutikau, tačiau tai tikrai paskutinis mano pasirodymas su merginomis“, – Žmonės.lt sakė O.Pikul-Jasaitienė.

Aro Radevičiaus nuotr./„Naujos pupytės“
Aro Radevičiaus nuotr./„Naujos pupytės“

Atlikėja patikino, kad savo grupės neapleis ir toliau domėsis visais su ja susijusiais reikalais, palaikys merginas ir padės joms kuo tik galės. „Tai yra mano grupė, todėl užsiimu ir toliau užsiimsiu jos vadybiniais reikalais. Aš niekur nedingsiu“, – šypsojosi pašnekovė.

Šiuo metu Oksana veda laidą „Žvaigždžių dešimtukas“ – šį darbą ji pasiliks iki pat nėštumo pabaigos. Atsiradus daugiau laisvo laiko moteris teigia besimėgaujanti naujais pojūčiais ir bent jau kol kas negalvojanti apie tai, kad kažkada galbūt atsiras scenos ilgesys.

„Šiuo metu mėgaujuosi būsimos motinystės džiaugsmais, mano gyvenime atsirado daug įdomių naujovių ir pasikeitimų. Mėgaujuosi tuo. Gal tuomet, kai jau eisiu palaikyti savo kolegių scenoje, štai tada galbūt jau ir pajusiu scenos trūkumą ir nostalgiją. Juk esu įpratusi prie intensyvaus gyvenimo ritmo, daug darbų, prie nuolatinių važinėjimo po visą Lietuvą, užsienį“, – sakė O.Pikul-Jasaitienė.

Į sceną tikrai sugrįš

Moteris tikino, kad nauji pojūčiai jai suteikia labai daug laimės, todėl džiaugiasi šia minute, o ateityje, susilaukusi pirmagimio ir apsipratusi su mamos pareigomis, žada ir toliau aktyviai koncertuoti.

„Visa tai kompensuoja dabartinis naujas jausmas manyje, būsima motinystė. Manau, tikrai dar spėsiu su koncertine veikla: pasidžiaugusi motinystės rūpestėliais tikrai grįšiu pas merginas. Kai įžengsiu į naują etapą, jame apsiprasiu, kai jau čiūčiuosiu ant rankų vaikelį – tada ir pagalvosiu apie sugrįžimą. Manau, merginos net nepastebės, jos puikiai susitvarkys“, – šypsojosi Oksana.

Savo gerbėjams linksmą, nuotaikingą koverinę programą „Back to 90’s“ grupės „Naujos pupytės“  merginos Skaistė Steikūnaitė, Vita Jakutienė ir Neringa Šiaudikytė pristatys vasario 6-ąją Kauno klube „Macao“, vasario 7-ąją – „Olympic Casino“ Vilniuje, 13-ąją – „Bari Club“ Alytuje, 14-ąją – klube „Lūna“ Marijampolėje.

Gedimino Žilinsko nuotr./Neringa Šiaudikytė, Vita Jakutienė, Oksana Pikul-Jasaitienė, Skaistė Steikūnaitė
Gedimino Žilinsko nuotr./Neringa Šiaudikytė, Vita Jakutienė, Oksana Pikul-Jasaitienė, Skaistė Steikūnaitė
VIDEO: The '90s
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt