Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Oksana Pikul-Jasaitienė švenčia 32-ąjį gimtadienį: „Simas labai norėtų Dominykui broliuko ar sesutės“

Oksana ir Simas Jasaičiai su sūnumi Dominyku
Asmeninio albumo nuotr. / Oksana ir Simas Jasaičiai su sūnumi Dominyku
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Sausio 10-ąją Oksana Pikul-Jasaitienė švenčia gimtadienį. Jai suėjo 32-eji. Gimtadienis būtų kaip gimtadienis, tačiau šiemet ši šventė Oksanai kitokia nei įprastai. Per pastaruosius metus moters gyvenime įvyko daug pokyčių: šeima pasipildė mažuoju Dominyku, teko persikraustyti ne tik į kitus namus, bet ir į svečią šalį.

Šiuo metu su vyru, krepšininku Simu Jasaičiu ir penkių mėnesių sūnumi Dominyku Sicilijoje apsistojusi Oksana sako dar niekada nesijautusi taip gerai, kaip dabar.

„Metų neskaičiuoju, skaičiaus nebijau. Mėgaujuosi visai gyvenimo tarpsniais, iššūkiais. Esu labai laiminga moteris“, – Žmonės.lt linksmai sakė ji.

Jau iš pat ryto ją suskubo pasveikinti vyras, čia atvyko ir jos mama Laima, galbūt vėliau į Siciliją atskris ir gera jos bičiulė.

Asmeninio albumo nuotr./Oksana Pikul-Jasaitienė su mama Laima
Asmeninio albumo nuotr./Oksana Pikul-Jasaitienė su mama Laima

Tačiau tikrąją gimtadienio dieną Oksana, sako, jokio ypatingo vakarėlio neruošianti. Tiesiog ramiai pavakarieniaus su artimiausiais šeimos nariais.

Šis gimtadienis man bus kitoks, nes pirmą kartą – jį sutiksiu su savo mažuoju Jasaičiuku.

„Šiais metais visos šventės ramios, romantiškos, šiltos. Nes esame kartu su mažyliu. Apskritai šis gimtadienis man bus kitoks, nes pirmą kartą – jį sutiksiu su savo mažuoju Jasaičiuku“, – apie liepos mėnesį gimusį sūnų Dominyką kalbėjo Oksana.

Pasak jos, pastarieji metai buvo kupini įvykių. „Pasikeitė gyvenime ir prioritetai, atsirado naujų idėjų, pajutom naujus jausmus vienas kitam su vyru šeimoje. Mažylio gimimas abiems atnešė labai daug naujų emocijų, planų. Gera gyventi besimėgaujant šeima, ramybe“, – atviravo Oksana.

Asmeninio alumo nuotr./Oksana ir Simas Jasaičiai Silicijoje
Asmeninio alumo nuotr./Oksana ir Simas Jasaičiai Silicijoje

Abu su vyru jie, sako, jau pasvarstantys apie šeimos pagausėjimą.

„Simas labai norėtų Dominykui broliuko ar sesutės. Kaip ir dauguma šeimų mes norim auginti ne vieną mažylį. Tačiau tai kol kas dar tolimesniuose planuose“, – su šypsena pasakojo pašnekovė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Oksana Pikul-Jasaitienė pasidalijo jaukia mylimų vyro ir sūnaus nuotrauka

Oksana tikina, kad šiuo metu į jos gyvenimą pagaliau atėjo harmonija ir ramybė, išlaikyti šį jausmą viduje ji norėtų ir artimiausius metus. „Sau palinkėsiu sveikatos, pozityvumo, meilės šeimoje ir sėkmės ateities planuose. Ir ne tik sau, bet ir savo artimiesiems“, – sakė 32-ąjį gimtadienį švenčianti Oksana.

Sausio 10 dieną gimtadienius švenčia ir daugiau garsių moterų. Tarp jų – tituluota gražuolė, „Misis Lietuva 2001“ Ilona Penkauskienė, komunikacijos specialistė Agnė Grigaliūnienė, astrologė Vaiva Budraitytė. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt