Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Oksaną Pikul-Jasaitienę įbaugino žinutės iš Irako: „Tokie neramumai pasaulyje juk“

Oksana Pikul-Jasaitienė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Oksana Pikul-Jasaitienė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Sicilijoje gyvenanti Oksana Pikul-Jasaitienė sulaukė nemalonaus siurprizo – telefone rado ne vieną žinutę iš nepažįstamo numerio, kuris, kaip paaiškėjo, yra iš Irako.

Nepažįstamojo žinučių Oksana sulaukė į savo asmeninį telefoną – pamačiusi nežinomą keistą numerį ji paieškojo internete, iš kur jis gali būti.

Paieška parodė nemaloniai netikėtą rezultatą – numeris iš Irako. Šių dienų teroristinių išpuolių fone tokios žinutės Oksanai sukėlė nerimą – socialiniame tinkle bičiulių ji klausė, ar jiems nėra nutikę ko nors panašaus.

Oksana Pikul-Jasaitienė sulaukė žinučių iš Irako
Oksana Pikul-Jasaitienė sulaukė žinučių iš Irako

„Galbūt kažkas irgi panašių žinučių gavo? Įvedus numerį į paiešką rodo Iraką! Užblokavau... Keista, iš kur numerius gauna! Tokie neramumai pasaulyje juk…“ – nerimo ir nesmagumo sulaukusi tokių žinučių neslėpė Oksana.

Į diskusiją įsilieję bičiuliai reagavo skirtingai – vieniems Oksanos atvejis pasirodė keliantis nerimą, o tuo tarpu kiti siūlė nekreipti dėmesio, nes, esą, tokios žinutės iš Irako – ne naujiena: keletas prisipažino jų gaunantis jau seniai ir negalintis atsikratyti šio keisto viruso.

Ar jums teko atsidurti tokioje ar panašioje situacijoje? Pasisakykite komentaruose.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt