Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Oksana Pikul-Jasaitienė davė atkirtį Rūtai Ščiogolevaitei: „Tai – Rūtos kerštas“

Oksana Pikul-Jasaitienė
Aro Radevičiaus nuotr. / Oksana Pikul-Jasaitienė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Rūtos Ščiogolevaitės dėl „dainavimo papais“ sukritikuota Oksana Pikul-Jasaitienė neliko abejinga šiai nuomonei.

Žmonės.lt paprašyta pakomentuoti jai skirtus Rūtos žodžius, Oksana savo socialinėje paskyroje pasidalino Žmonės.lt straipsniu, kuriame Rūta pasisakė apie „Naujas pupytes“, ir paviešino savo komentarą (kalba netaisyta).

Čia naujas LT šou pasaulio triukas? Kiekvieną dieną užstumkim ir gaukim sau norimo piaro? Žavi moteris, 2 vaikučių mama, nekart lepinama mano komentaruose kaip labai žavi dama, dar trečiadienį filmavimo metu šokusi ir kartu dainavusi su Pupytėm, štai taip rėžė... Kas tai???

Tuomet peršasi viena mintis... Kerštas už tai, jog pokalbio laidoje pabariau „būrėją“ Vaivą.

Na, juk ji populiari moteris, jai dėmesio ir reklamos stokos kaip ir neturėtų būti... Tuomet peršasi viena mintis... Kerštas už tai, jog pokalbio laidoje pabariau „būrėją“ Vaivą už jos propaguojamą sveiką gyvensenos būdą, tuo tarpu, jaunai šeimai buria ir linki nelaimės, nesusilaukti vaikų, nesveikatos, konstatuoja, jog Dievas jų neduos ir t.t.

Mano žodžiai Vaivai kažkodėl stipriai palietė ir Rūtą. Matyt draugystė... Draugą ginti gražu! Aš taip pat pasielgčiau, tik ne tokiu būdu. Berods pati kątik buvo besilaukianti mama ir manęs Rūta pasiteiravo laidos filmavimo metu „Kodėl tu eini filmuotis, tau juk stebuklingas laukimo laikas turi saugoti save ir savo nervus, leliuką...“

O po paros mano gerbiama dama rėžia apie papus... Hmmm.... Dviveidiškumas nėra dorybė! Nemėgsti žmogaus – nešok pagal jo muziką, nekenti, nelinkėk ramaus nėštumo į akis, kai už akių gyvatės šnypščia. Būkim tikri žmonės! Neapsimetinėkit į akis! Tai tiesiog dviveidiškumas!

Oksana taip pat paviešino nuotrauką, kurioje Rūta Ščiogolevaitė išvakarėse pozuoja su „Naujomis pupytėmis“ laidos „Ginčas“ filmavime.

Asmeninio albumo nuotr./Kristupas Krivickas, „Naujos pupytės“ ir Rūta Ščiogolevaitė
Asmeninio albumo nuotr./Kristupas Krivickas, „Naujos pupytės“ ir Rūta Ščiogolevaitė trečiadienį, filmavimo metu
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt