Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Oksana Pikul giria Italijoje sėkmingai debiutavusį Simą: „Kai duoda žaisti, tai ir rezultatas yra“

Oksana Pikul-Jasaitienė ir Simas Jasaitis
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Oksana Pikul-Jasaitienė ir Simas Jasaitis
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Italijos komandos žaidėju tapęs Simas Jasaitis (33) jau pirmosiose varžybose suspindėjo ryškiausiai iš visų krepšininkų. Tai atkreipė ne tik žiniasklaidos dėmesį, bet ir pamalonino Simo žmoną Oksaną Pikul-Jasaitienę, kuri pasididžiavimą vyru išsakė viešai.

Italijos čempionate sekmadienį S.Jasaitis debiutavo tapdamas rezultatyviausiu pirmosios pergalės žaidėju.

Kapo d'Orlando „Orlandina Basket“ klubo žaidėju tapęs S.Jasaitis į priešininkų „Cantu“ krepšį įmetė 17 taškų – trylika iš jų patyręs lietuvis surinko iki didžiosios pertraukos, 10 – antrajame kėlinyje.

Oficiali Kapo d'Orlando „Orlandina“ klubo svetainė S.Jasaičio pasirodymą įvertino 7,5 balo – aukščiausiu visoje komandoje.

Sporto portalai šį S.Jasaičio pasirodymą pavadino jo žaidimo renesansu: nes pastaruosius dvejus metus S.Jasaitis daugiau nei 17 taškų pelnė tik du kartus.

„Facebook“ nuotr./Simas Jasaitis
„Facebook“ nuotr./Simas Jasaitis

Toks krepšininko debiutas Italijoje sužavėjo ir jo žmoną, atlikėją Oksaną Pikul-Jasaitienę, kuri feisbuke pagyrė savo vyrą ir kiek pakritikavo buvusios komandos trenerį, kuris, anot moters, tiesiog neleido Simui daugiau žaisti ir parodyti savo galimybių.

„Kai žaisti duoda žaidėjui, tai ir rezultatas yra (šypsena) „Lietuvos rytas“ įsigijo žaidėją ir pasisodino pailsėti, tai apie kokius rezultatus galėjo būti kalba... Trenerio nesugebėjimas išnaudoti savo žaidėjo daug pasako apie jo supratimą žaidimo taktikoje ir galiausiai pasiektus nekokius rezultatus (šypsena). Kadangi vyras, tai ir užsimaniau padiskutuoti apie sportą“, – feisbuke rašė Oksana.

Į diskusiją įsitraukę žmonės džiaugėsi dėl sėkmingo Simo žaidimo, kai kurie teigė, kad jo labai trūko šių metų Lietuvos krepšinio rinktinėje Europos čempionate.

Žmonės.lt primena, kad O.Pikul-Jasaitienė su sūnumi Dominyku taip pat planuoja artimiausiu metu išsikraustyti gyventi į nė 13-os tūkstančių gyventojų neturintį Sicilijos salos Kapo d'Orlando miestelį pas savo vyrą.

„Aišku, važiuosime kartu. Sūnus turi važiuoti su tėvu, o kaip kitaip? Čia nėra nei ką galvoti, nei ką diskutuoti. Tai savaime aišku...“ – dar vasarą Žmonės.lt sakė Oksana, planuojanti kiek paauginti sūnų ir leistis į kelionę.

Asmeninio albumo nuotr./Simas Jasaitis ir Oksana Pikul-Jasaitienė
Asmeninio albumo nuotr./Simas Jasaitis ir Oksana Pikul-Jasaitienė

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt