Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Nužudyta nėščia kulinarinės laidos žvaigždė Cristie Schoen Codd

Cristie Schoen Codd ir Josephas Coddas
Kadras iš vaizdo įrašo / Cristie Schoen Codd ir Josephas Coddas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šiaurės Karolinos valstijoje JAV nužudyta populiarios kulinarinės laidos „Food Network Star“ žvaigždė Cristie Schoen Codd (38 m.) ir jos vyras Josephas Coddas (45 m.). Moteris laukėsi pirmojo vaiko – ji buvo penktą mėnesį nėščia.

Policija mano, kad sutuoktiniai buvo nužudyti praėjusį ketvirtadienį, kovo 12-ąją. Apie jų dingimą policijai sekmadienį pranešė jų šeimos nariai, kelias dienas niekaip negalėję su jais susisiekti.

Pirmadienį buvo suimtas Robertas Jasonas Owensas (36 m.), kurį pora buvo nusisamdžiusi padirbėti jų namuose. Jam pateikti kaltinimai dėl įsilaužimo ir dviejų žmonių bei dar negimusio kūdikio nužudymo. Policijos žiniomis, kelios dienos po įvykdyto nusikaltinimo Robertas Jasonas Owensas grįžo į savo kaimynų namus ir iš ten pavogė nešiojamąjį kompiuterį, papuošalų ir pistoletą.

Robertas Jasonas Owensas 2000-aisiais buvo pagrindinis įtariamasis dar vienoje žmogžudystės byloje, tačiau jo kaltumo nepavyko įrodyti ir ši byla iki šiol yra neišpręsta.

Jeigu Roberto Jasono Owenso kaltė bus įrodyta, už Coddų šeimos nužudymą jis bus nuteistas mirties bausme arba sės už grotų iki gyvenimo galo be teisės į bausmės sušvelninimą.

Cristie Schoen Codd buvo žinoma vietos virtuvės šefė, ji yra dalyvavusi įvairiose kulinarinėse laidose, tiekė maistą į Holivudo filmavimo aikšteles ir pati yra atlikusi keletą nedidelių vaidmenų keliuose filmuose. Jos vyras Josephas Coddas dirbo operatoriaus padėjėju bei apšvietimo ir įrangos techniku įvairiuose televizijos ir kino projektuose. FOX Carolina 21

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Žmogžudystė
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt