Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Nuvykti į Paryžių Asta Valentaitė progos neieško: „Visad ten jaučiuosi sava“

Asta Valentaitė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Asta Valentaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Stilistė Asta Valentaitė dažnai keliauja į užsienį. Ypač mėgsta Prancūziją. Žmonės.lt A.Valentaitė pasakojo labai besižavinti prancūzų kultūrą, o Paryžius jai – tarsi antrieji namai. „Visad nuvykusi į Paryžių jaučiuosi sava“, – šypsosi ji.

Liepą A.Valentaitė Turniškėse esančioje Prancūzijos rezidencijoje šventė nacionalinę šios šalies šventę – dalyvavo Bastilijos paėmimo dienos minėjime. 

„Malonu, kad mane pakvietė. Buvau girdėjusi, kaip prancūzai švenčia šią dieną, mačiau nuotraukose. Prancūzai ją tikrai atšvenčia gražiai“, – Žmonės.lt sakė A.Valentaitė.

Bendraudama su Žmonės.lt garsi moteris tikino Prancūzijai jaučianti didelę simpatiją. Į šią šalį ji vyksta dažnai. Kartais – darbo reikalais, kartais – tiesiog savaitgalio praleisti. 

„Paryžius ir Pietų Prancūzija, aišku, mano vienos mėgstamiausių vietelių. Į Paryžių dažnai sugrįždavau – ten mane vedė mada, darbas, laisvalaikis, draugai. Visad nuvykusi į Paryžių jaučiuosi sava. Net yra tam tikros vietos, kur mane jau ir atpažįsta. Taip pat nemažai lankiausi ir Nicoje, San Tropeze. Tai vienos tų vietų, kurios visad žavi, traukia. Prancūzai turi daug ką pasiūlyti – ir patiekalų, ir kultūros, ir pramogų“, – šypsosi A.Valentaitė. 

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Šventės akimirka
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Rasa Arlauskienė ir Asta Valentaitė

Nors Prancūzijoje pati viešėjo ne kartą ir šalies kultūrą bei tradicijas jau gerai pažįsta, prancūzų kalbos A.Valentaitė dar norėtų pasimokyti.

„Neturėjau progos mokytis prancūzų kalbos, vis neprisiruošiau, nors man ji labai patinka. Galbūt kada ateity tuo ir užsiimsiu, bet žinau, kad kalba labai sudėtinga, reikalautų daug laiko. Visgi prancūziškai jau šiek tiek suprantu. Pavyzdžiui, meniu restoranuose anglų kalba man tikrai nereikia“, – šypsosi ji.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Šventės akimirka
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Šventės akimirka
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt