Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Nuotraukoje – žinoma gamtos fotografė, kai jai buvo šešeri: ar atpažįstate?

Jurga Anusauskienė
Alfredo Pliadžio nuotr. / Jurga Anusauskienė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Trečiadienio popietę fotografę, verslininkę Jurgą Anusauskienę apėmė nostalgiška nuotaika. Socialiniame tinkle jos bičiulis, taip pat fotografas Alfredas Pliadis pasidalijo Jurgos vaikystę primenančią nuotrauka, kurioje ji, tuomet dar mergaitė, linksmai besišypsanti guli lovoje.

„Pažintis su gerbiamu kolega Alfredu Pliadžiu prieš 39 metus... Lenkiu galvą prieš žmogų, kuris rado šią mano nuotrauką archyvuose“, – rašė Jurga.

Nuotraukoje jai – 6-eri. Pasak jos, šis kadras iš naujo buvo prisimintas ne šiaip sau. „Neseniai viename renginyje dirbome kaip kolegos ir prisiminėme, kad esame susitikę prieš 39-erius metus. Alfredas – puikus fotografas, visada mėgaujuosi ir mokausi žiūrėdama jo darbus. Galiu tik numanyti, kokio dydžio archyvai pas kolegą sukaupti per tiek laiko“, – Žmonės.lt sakė ji.

Pasak Jurgos, smagias vaikystės akimirka visuomet smagu prisiminti. „Nuostabu, kai žmogus suranda kadrą darytą prieš tiek metų“, – džiaugėsi ji.

Ar per tuos kelis dešimtmečius Jurgos bruo-ai labai pasikeitė? Ar vaikystės nuotraukoje ją lengva atpažinti? Kaip manote jūs?

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Jurga Anusauskienė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Jurga Anusauskienė

TAIP PAT SKAITYKITE: Aistrą plėšrūnams jaučianti Jurga Anusauskienė: „Pavojingi žvėrys vaikšto gatvėse, ne miškuose“

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt