Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Nuotrauką be trumpikių paviešinęs Mantas Katleris prabilo: „Buvo nebesmagu, kai ją pamatė tėvai“

Mantas Katleris
TV3 nuotr. / Mantas Katleris
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Nusifotografavęs be trumpikių ir taip pasveikinęs dailiąją lytį su Moterų diena, humoristas Mantas Katleris „Žinių radijui“ papasakojo, kaip atsirado nuotrauka ir kad jam buvo nesmagu tik tada, kai ją pamatė humoristo tėvai.

„Aš atsikėliau, tąsyk buvo labai gražus oras. Galvojau, kad reikia išeiti prasiblaškyti. Kadangi prisiminiau, kad Moterų diena, tai galvoju, negaliu apsimesti, kad nėra Moterų dienos. Prieš šokdamas į dušą, buvau nuogas, tik su marškiniais. Užsidengiau su marškiniais visą šitą ir galvoju – nusifotkinsiu, įdėsiu. Nusifotkinau ir galvoju: kodėl dar vienu žingsniu nepažengus tolyn“, – laidoje „Greiti pietūs“ ketvirtadienį sakė M. Katleris.

Humoristas pasakoja, jog įkėlęs nuotrauką, nuėjo į dušą ir grįžęs tikėjosi pamatyti apie 3 tūkst. paspaudimų „like“.

Asmeninio albumo nuotr./Mantas Katleris
Asmeninio albumo nuotr./Mantas Katleris

TAIP PAT SKAITYKITE: Be trumpikių nusifotografavęs Mantas Katleris siunčia moterims sveikinimą

„Aš pats išėmiau tą nuotrauką iš interneto – tuo metu buvo 46 tūkst. „laikų“.  (...) Praėjo 24 val. ir pagalvojau – padarysiu gerą dalyką, kad neterštų interneto, ir išsiėmiau“, – sakė M. Katleris.

Pasak jo, po šios nuotraukos pasipylė ir gausi įžeidinėjimų banga, kas nebuvo malonu, tačiau prie to humoristas pasakojo jau pripratęs. M. Katleris sako kad jam rūpi tik tėvų nuomonė. „Man negalėtų rūpėti mažiau, ką mąsto chebra, dirbdami Anglijoje, fasuodami. Man tik buvo nesmagu, kai mano tėvai pamatė šitą nuotrauką. Ką aš galiu nuvilti, tai tik tėvus – aš daugiau nieko neturiu. Tėčiui patiko, jis žvengė, mama nieko nekomentavo – turbūt nepatiko“,  – sakė jis.

Visą laidos „Greiti pietūs“ įrašą žiūrėkite čia: http://www.ziniuradijas.lt/epizodas/2015/03/19/greiti-pietus/42908

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt