Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Nuotrauka be makiažo pasidalijusi Goda Alijeva sulaukė komplimentų už natūralų grožį

Goda Alijeva
Asmeninio albumo nuotr. / Goda Alijeva
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Kas geriau išmano makiažo subtilybes, jo poreikį ir naudą, jeigu ne moterys? Tačiau ir jos kartais pavargsta dažytis arba tiesiog nusprendžia leisti veidui „pailsėti“ nuo kosmetikos. Buvusi atlikėja ir televizijos laidų vedėja Goda Alijeva taip pat nusprendė pailsinti savo veidą nuo makiažo ir įsiamžino asmenukėje: moteris sulaukė komplimentų už dailius veido bruožus.

Socialiniame tinkle G.Alijeva pasidalijo nuotrauka, kurioje pozuoja be makiažo. Po ja moteris su šypsena brūkštelėjo: „Tingiu dažytis, ką daryti?“

Bičiuliai suskubo komentuoti G.Alijevos nuotrauką – teigė, kad ji tikrai graži ir be makiažo, kad šis jai visiškai nereikalingas.

„Kokia tu graži, Godute! Nereikia dažytis tau tikrai“, „Ir kam tau reikia dažytis? Tegu dažosi tos, kurioms to reikia“, – komplimentus Godai žarstė bičiuliai.

Tiesa, buvo ir tokių, kurie pasakė pastabą dėl paryškintų antakių – pati G.Alijeva nė nemėgino neigti, kad šie iš tiesų paryškinti.

Socialiniame tinkle merginos pasidalijo į kelias puses: vienos taip pat akcentavo, kad jeigu antakiai paryškinti, vadinasi, merginą jau reikia laikyti pasidažiusia, o kitos teigė atvirkščiai – sutvarkyti antakiai, anot jų, dar nereiškia, kad mergina su makiažu.

Goda Alijeva su makiažu:

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Goda Alijeva
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Goda Alijeva
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt