Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

„Nuotakų biblijos“ pristatymo nepraleido ir rudenį ištekėjusi Baiba Skurstene-Serdiukė

Baiba Skurstene-Serdiuke
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Baiba Skustene-Serdiukė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Antradienio vakarą Vilniuje, klube „Biblioteka“, pristatyta pirmoji Lietuvoje knyga nuotakoms „Nuotakos biblija“. Pristatymo vakarėlio metu netrūko vestuvine tematika paruoštų staigmenų ir žinomų svečių.

Renginio metu buvo pristatyta ne tik knyga, bet ir parodytos naujausios vestuvių puošybos tendencijos, pristatomi itin prabangūs itališki juvelyrikos dirbiniai, naujausia prabangi batelių kolekcija ir kitos staigmenos.

Renginyje su bičiule apsilankė ir praėjusių metų spalį ištekėjusi dainininkė Baiba Skurstene-Serdiukė.  Mylimajam kikboksininkui Mykolui Serdiukui savo ranką ir širdį atidavusi Baiba pasakojo, kad dabar savo vestuvių patirtimi dalijasi su netekėjusiomis draugėmis, o praėjus kiek daugiau nei keturiems mėnesiams po vedybų yra įsitikinusi – vestuvės buvo tobulos, nors anksčiau ji jas įsivaizduodavo kiek kitokias.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Knygos „Nuotakos biblija“ pristatymo vakarėlis
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Knygos „Nuotakos biblija“ pristatymo vakarėlis: Baiba su bičiule

„Visada įsivaizdavau, kad mano vestuvės bus vasarą, kažkur prie jūros, bet dar tikrai bus proga padaryti prie jūros šventę – basomis kojomis, palaidais plaukais, gal, pavyzdžiui, santuokos įžadų atnaujinimą galėsime taip atšvęsti? Aš tai tikrai norėčiau, tik nežinau, ar mano vyras tam pritartų“, – juokėsi Žmonės.lt kalbinta Baiba.

Ji patikino, kad noras vestuves švęsti vasarą jokiu būdu nereiškia, kad rudenį įvykusi šventė nepateisino jos lūkesčių. „Vestuvių naktį, kai jau ėjome miegoti, atsigulę į lovą vienbalsiai nutarėme – mūsų vestuvės buvo tobulos ir geriau padaryti jau nieko tikrai negalėjome. Buvo linksma, gera, jauku, su draugais ir šeimos nariais – viskas mums labai gerai pavyko“, – patikino ji.

Būsimoms nuotakoms Baiba patarė klausyti savo vidinio balso ir nepasiduoti aplinkos spaudimui: „Svarbiausia savo vestuves daryti tokias, kokias abu su antra puse įsivaizduojat – nebandyti niekam įtikti ir daryti taip, kaip nesinori patiems. Labai svarbu susivokti pačiam, kokių vestuvių nori ir nesiblaškyti, o siekti įgyvendinti savo viziją, nes jeigu pradedi šokinėti nuo vienos idėjos prie kitos, laikas gali ištirpti, o rezultatas nuvilti. Nepataikaukite tėvams ar kažkam kitam – tai yra jūsų dviejų šventė!“

Pasiteiravus, ar šeimyninis gyvenimas skiriasi nuo to, kaip juodu su Mykolu gyveno prieš vestuves, dainininkė patikino, kad didelio skirtumo nejaučia, nebent – daugiau atsakomybės.

„Po santuokos su vyru tapome absoliučiai geriausiais draugais. Jeigu myli, tai jausmai tik tvirtėja, susituokus taip pat atsiranda daugiau atsakomybės, nes žinai, kad esi ištekėjusi moteris. Stengiamės nepamiršti ir romantikos – iš vyro sulaukiu gėlių, pati irgi padarau staigmenėlių, pagaminu skanią vakarienę“, – šypsojosi pašnekovė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Knygos „Nuotakos biblija“ pristatymo vakarėlis
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Knygos „Nuotakos biblija“ pristatymo vakarėlis

Apie „Nuotakos bibliją“

Modernaus dizaino knygos autoriai, be jos idėjos autorės ir sudarytojos Simonos Krasauskienės, yra garsios vestuvių planuotojos Laura Vagonė ir Viktorija Prokofjeva, Juozo Statkevičiaus madų šou gėlėmis vestuves puošiantis floristas Antanas Mažonas, pripažintas plaukų stilistas Andrius Mašauskas, „Kukla beauty box“ plaukų stilistė Giedrė Chromovaitė, šokių mokytoja Jurgita Česnavičiūtė, teisininkė ir dar didelis būrys kitų vestuvių planavimo specialistų. Knyga iliustruota fotografo Lino Dambrausko nuotraukomis, kuriomis pasidalijo daugiau nei 20 porų iš visos Lietuvos, tarp jų ir Eglė bei Jonas Valančiūnai.

Knyga „Nuotakos biblija“ sudaryta iš penkių skyrių: vestuvių planavimo pradžia, santuokos registravimas ir sužadėtinių kursai, paslaugų teikėjai, kvietimai į vestuves, naudinga informacija vestuvių svečiams bei nuotakos ir jaunikio stilius. Knygoje visa profesionalių vestuvių planuotojų, fotografų, floristų, stilistų patirtis pateikta sistemingai – kaip pasirinkti datą ir laiką, kokių dokumentų reikia norint susituokti, įvairios idėjos apie tai, kaip sutaupyti, kaip kitaip planuoti ir ką rinktis, kaip bendrauti su paslaugų teikėjais ir kaip juos rinktis.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Simona Krasauskienė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Simona Krasauskienė

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Šeima Santuoka
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt