Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Niujorko gyventojus gąsdino filmą reklamuojantis „velnio apsėstas kūdikis“

Niujorkiečius gąsdino neįprastos išvaizdos „kūdikis“
Youtube.com stop kadras / Niujorkiečius gąsdino neįprastos išvaizdos „kūdikis“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Vasario 14-ąją Lietuvoje bus pristatytas amerikiečių siaubo filmas „Šėtono belaukiant“ (angl. „Devil‘s Due“). Kino kūrėjai filmą reklamuoti nutarė neįprastu būdu: Niujorko gatvėse palikę vėžimėlį su neva velnio apsėstu kūdikiu, savo išvaizda ir klyksmais gąsdinančiu praeivius.

Tylerio Gilletto ir Matto Bettinelli-Olpino režisuotas filmas pasakos žiūrovui apie iš pirmo žvilgsnio laimingą jaunavedžių porą, kuri, grįžusi iš medaus mėnesio, sužino besilaukianti kūdikio. 

Nors žinią pora pasitinka džiugiai, netrukus jų gyvenime ima dėtis keisti dalykai. Būsimas tėvas supranta, kad neįprastą žmonos elgesį lemia jos įsčiose augantis vaikas, šeimos situacija tampa velniškai nekontroliuojama. 

Siaubo filmui sukurta siaubą kelianti reklaminė kampanija – tuo įsitikino Niujorko gyventojai ir miesto svečiai. Filmo kūrėjai nutarė juostą pareklamuoti itin neįprastu būdu: Niujorko gatvėse jie paliko kūdikio vėžimėlį, o jame – monstrą primenančio kūdikio robotą. Šiam pradėjus verkti, praeiviai visi it vienas skubėjo prie vežimėlio, tačiau tučtuojau nuo jo atšoko – juos išgąsdino staigūs „kūdikio“ judesiai ir pribloškianti išvaizda.  

Visas praeivių gąsdinimo procesas sugulė į vieną reklaminį vaizdo klipą, kurį peržiūrėję, jei garsiai ir nesijuoksite, tai bent jau sunkiai tramdysite šypseną.

Pamatyti neįprastą filmo „Šėtono belaukiant“ reklaminę kampaniją galite čia, įvertinti – komentaruose. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Siaubo filmas
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt